Картинки по запросу привітання з днем захисника україни 14 жовтня

 

Шановні жителі Баранівського району!

Дозвольте привітати Вас зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра - Днем Захисника України. Це свято не лише чоловіків, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це - свято України. Нехай Ваш дім буде наповнений світлом і любов'ю, а робота приносить лише задоволення!

 

 

З повагою,
Голова районної ради                                                       С.С.М'ялківський

Про співфінансування районної ради проекту «Облаштування спортивно-ігрового рекреаційно-оздоровчого релаксцентру «Чемпіон»

БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА РІШЕННЯ Тринадцята сесія VІ скликання від 11.04. 2012 Про співфінансування районної ради проекту «Облаштування спортивно-ігрового рекреаційно-оздоровчого релаксцентру «Чемпіон» Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 28.10.2002 року № 952 «Про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 року № 64, районна рада ВИРІШИЛА: 1. Визнати за доцільне участь районної ради у проекті «Облаштування спортивно-ігрового рекреаційно-оздоровчого релаксцентру «Чемпіон» з гарантією співфінансування не менше 5 відсотків бюджету проекту. 2. В разі перемоги у конкурсі районному фінансовому управлінню РДА при формуванні районного бюджету на 2013 рік передбачити кошти на фінансування проекту. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету і комунальної власності (Дикий В.А.) Голова ради І.М.Строєв

Сільські ради району

Свята та події

 Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ви тут: Головна сільрада Про співфінансування районної ради проекту «Облаштування спортивно-ігрового рекреаційно-оздоровчого релаксцентру «Чемпіон»