Вони очолювали районну раду

 

 

21.12.1966  Саківський Михайло Іванович 

07.03.1972  Кальниченко Василь Сидорович

05.03.1980  Никитюк Андрій Максимович

20.03.1990  Ділодуб Михайло Васильович

28.04.1992  Фещенко Анатолій Євгенович

04.02.1994  Богуславська Пелагея Яківна

21.07.1994  Савич Володимир Васильович 

16.04.1998  Купріянчик Анатолій Семенович 

02.06.2000  Ділодуб Михайло Васильович 

21.04.2006  Вельчинський Микола Романович 

25.11.2010 Строєв Ігор Миколайович

 

 

Ви тут: Головна Про район Очолювали районну раду