Освіта району

В цьому розділі буде надаватись інформація про роботу робочої групи щодо розробки програми оптимізації загальноосвітні х закладів та заходів по економному та раціональному використанню коштів передбачених на галузь "освіта". Просимо надавати свої пропозиції. Будемо вдячні за активнісь. Єдине прохання - висловлюватись коректно.

Коментарі  

 
0 #65 тет 03.02.2015, 08:45
проба
Цитата
 
 
-1 #64 Оля 02.02.2015, 19:09
Цитую Громадянин:
Попередній коментар абсолютно справедливий, якщо не враховувати те, що дана сторінка форуму і створена щоб говорити про освіту...Водій трамваю, що перевозить 1500 пасажирів в день приносить явно більшу суспільну користь ніж вчителька (переважна більшість випусників якої в житті нічого не досягнуть). Коли тут говорять що наша (районна)освіта найкраща-це просто дикість бо вчителька, що 5 років платила хабарі за сесії в інституті не може когось чомусь навчити. А таких 90% в районі. І не важно скільки років вона працює 1 чи 30. Якщо в 22 вона була "ніщо", то з роками вона ще більш деградує. Про методистів: що ці люди взагалі роблять не зрозуміло - їздять по семінарах та пянствують!!! чи намагаються вигідно перепродати те, що знайшли в інтернеті!!!

о Мені прсто цікаво як ви оцінюєте, які випусники педвузу платили хабарі,за сесії. А те що ви говороте про методистів, мені взагалі не зрозуміло....
Цитата
 
 
+4 #63 вск 27.01.2015, 13:56
А тут і так все " zasrane " ,і життя в освіті то є зараз суцільний анекдот.....
Цитата
 
 
-9 #62 Для любителів пліток 20.01.2015, 00:27
Чесно кажучи, зайшов на сайт і бачу один єдиний анекдот!
Шановні "коментатори", звідки стільки цікавості до життя інших людей?
Почнему з слів - "Хочу прокоменувати цей випадок я був свідком.... У барі" - а що ви там робили, каву пили мабуть ;-) , тут потрібно вам самому звернути увагу на "ключове слово" де були ви в цей час і що там робили!
Особисто мені не подобається "сплітництво", хоча якщо ви бабка чи дідусь на пенсії, тоді можна, робити то більше нічого!
Наша районна влада не ідеальна і хтось бере хабарі(таке потрібно присікати), хтось ні, але судити про це тільки по розмовах інших безглуздо і параноїдально!
Ваші слова - "Цього директора частенько бачать жителі Баранівки п'яним та щей продає посади у своєму володінні (гімназії)", давайте краще подивимось на загальний рівень знань, які дає гімназія, облаштуванню самої гімназії, класів і т.д.! Можливо краще по цьому будемо судити про директора? Звідки ви взагалі взяли, що він "продає посади", самі хотіли купити і вам відмовили? Вірити в те, що кажуть інші, можливо просто тільки для того, щоб скомпрометувати когось, особисто цього не бачивши, повторюсь, безглуздо! Ви ж не знаєте наскільки самі працівники гімназії, яким випадково урізали кількіть годин, навідь заучі, можуть нарозпускати слухів аби тільки зайняти його місце або помститися директору, скільки таких підлабузників є у вищого керівництва!
З всього прочитаного, складається враження, що у нашому районі всі "трезвеники", особливо "закодовані" коментатори(мег о журналісти) - ніхто не вживає алкоголь, лише вище керівництво! Як там було сказано в Біблії - "Не судіть, і судимі не будете"!
Якщо ви дійсно побачили, піймали когось на хабарництві, тоді візміть і докажіть це, зробіть нашу владу кращою, але не варто обговорювати, хто, де і як відпочивав, не варто в цьому плані лізти в чуже життя з своїми "пару словами"!

А тепер пару слів в бік Адміністрації сайту, для користувачів також буде цікаво:
1. Цей сайт створений на безкоштовній платформі Joomla, про що свідчить http://baranivka-rayrada.zt.gov.ua/administrator/ !
2. Система керування вразлива до взламування та спаму!
3. Судячи з коментарика #56 ще й не модеруются, не перевіряются на достовірність коментарі користувачів!
4. Сайт знаходится на сервері який обслуговує PBF Electra - MyLAN, хостинг не айс, місто Житомир!
5. Всі коментарі та логи доступу користувачів, відвідувачів, їх ip-адреси, зберігаються на сервері(хостинг у) для цього сайту, також вони повинні бути безпосередньо відображені в панелі керування сайту і доповненням JComments, та базі даних сайту. Ip-адреси може побачити лише( 8) )адміністратор цього "порталу". Ну і як же можна забути про чудову статистику від google analytics, при правильних налаштуваннях!
6. Єдиним надійним способом анонімно поспліткувати, комусь нагадити, що наш народ дуже любить, є можливість використання платного VPN серверу з повною анонімністю, приблизно так за 10$-30$ в місяць!

Висновок дуже простий, вірити сайту в плані обговорень, який є лицем такого державного органу, створеного на безкоштовній системі(хоч би доопрацювали її), та ще й з "гарними" адміністраторам и(модераторами) , не варто! Перш чим дозволяти плести плітки про когось, потрібно коментарі достовірно перевіряти і тільки після модерації публікувати, крім цього, створити окремі розділи для скарг та пропозицій, а то "засрали" весь розділ плітками замість дійсно цікавих обговорень які можуть допомогти зробити освіту дітей кращою!
Цитата
 
 
-14 #61 Адміністратору! 19.01.2015, 09:58
Відповідно до Цивільного Кодексу України (ст. 297. Право на повагу до гідності та честі):
1. Кожен має право на повагу до його гідності та честі.
2. Гідність та честь фізичної особи є недоторканними.
3. Фізична особа має право звернутися до суду з позовом про захист її гідності та честі.
Так як публікації на сайті, підпорядкованом у Вам, містять неправдиві, завідомо брехливі дані, які ображають честь і гідність людини та публікуються анонімно, то всю відповідальніст ь за ці дані Ви маєте взяти на себе як адміністратор і модератор сайту! А це означає повну відповідальніст ь!
Цитата
 
 
+21 #60 Нач. ВО 18.01.2015, 22:29
Цитую житель району:
Цитую нач. відділу освіти:
Розпитайте у свого юриста як він, напившись на роботі, "прославив" ваш відділ після відкриття ялинки у центрі міста.А якщо він не пам'ятає - то ми розкажемо.Що це у вас за працівники?

Хочу прокоменувати цей випадок я був свідком.... У барі де все відбувалось сидів директор гімназії із своєю пані та двома пяничками (никитюками), які вели себе далеко не пристойно.....як і директор та його жіночка. А молодий чоловік в порівнянні був чемним та ввічливим. Цього директора частенько бачать жителі Баранівки пяним та щей продає посади у своєму володінні (гімназії) Куди дивляться районні чиновники.....


ОЦЕ ТО ПОВНА ..ОПА, МОЖНА АХ..ЄТЬ, КУТ НАХИЛУ 75 градусів... А КУДИ Ж ВОНИ ТІ ЧИНОВНИКИ ЩЕ МОЖУТЬ ДИВИТИСЯ ,В С....
Цитата
 
 
+23 #59 До відділу освіту 18.01.2015, 17:54
Які школи будуть закриті в 2015 році? Що напрацювала робоча група по даному питанню?
Цитата
 
 
+19 #58 житель району 17.01.2015, 18:16
Цитую нач. відділу освіти:
Розпитайте у свого юриста як він, напившись на роботі, "прославив" ваш відділ після відкриття ялинки у центрі міста.А якщо він не пам'ятає - то ми розкажемо.Що це у вас за працівники?

Хочу прокоменувати цей випадок я був свідком.... У барі де все відбувалось сидів директор гімназії із своєю пані та двома пяничками (никитюками), які вели себе далеко не пристойно.....я к і директор та його жіночка. А молодий чоловік в порівнянні був чемним та ввічливим. Цього директора частенько бачать жителі Баранівки пяним та щей продає посади у своєму володінні (гімназії) Куди дивляться районні чиновники.....
Цитата
 
 
-16 #57 вчитель 17.01.2015, 17:43
відповідь молодому хасиду
Ти був жалюгідним і непотрібним на нашому так званому МО. Допомагаєш втриматись своїй пристарілій єврейці на роботі, адже там запахло горілим?
Цитата
 
 
-1 #56 Melinda 14.01.2015, 13:03
When you apply to get a car title loan, you'll need
to deliver several components of documentation and meet specific requirements.


My blog auto pawn 80113; http://ocw.nccu.edu.tw/: http://ocw.nccu.edu.tw/?q=content/what-car-title-loan,
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Ви тут: Головна ОБГОВОРЮЄМО Освіта району