До уваги жителів Баранівського району!Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування

БАРАНІВСЬКА РАЙОННА                                                                     БАРАНІВСЬКА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ                                                                РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації та голови районної ради

                                                  17.03.2020                                                                                    № 65/9

Про тимчасове зупинення роботи
об'єктів загального користування

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», та «Про місцеве самоврядування», Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», з урахуванням рекомендації Житомирської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 16.03.2020 та у зв'язку із погіршенням епідеміологічної ситуації та з метою запобігання поширенню СОVID-19 серед населення району:

1. Рекомендувати міському, селищним, сільському головам на період карантину, що встановлений в Україні з 12 березня по 03 квітня 2020 року:

1) Тимчасово зупинити роботу об'єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих на підвідомчій території.
2) Обмежити масові зібрання громадян (мітинги, сесії, лекції, богослужіння в культових спорудах, тощо).
3) Заборонити проведення усіх спортивних заходів.
4) Призупинити діяльність культурно-розважальних закладів (кінотеатрів, музеїв, бібліотек та в інших культурних і розважальних закладів, тощо).
5) Призупинити діяльність закладів громадського харчування та непродовольчої торгівлі (ресторанів, закладів громадського харчування, барів, кафе) усіх магазинів, крім продуктових та магазинів з продажу побутових товарів.
6) Призупинити діяльність перукарень, салонів краси, масажних салонів, лазень, комп'ютерних клубів.
7) Призупинити діяльність дитячих та торгівельних центрів, клубів, майданчиків, у тому числі спортивних, фітнес-клубів, тренажерних залів, спортивних майданчиків та стадіонів, розважальних закладів.
8) Заборонити проведення будь яких святкових заходів.
9) Виділити кошти з місцевих бюджетів на закупівлю індивідуальних засобів захисту для працівників медичних установ, розташованих на підвідомчих територіях.
10) Створити комісії для контролю за своєчасним і повним виконанням профілактичних, протиепідемічних та карантинних заходів.

2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій:
1) Забезпечити безперебійну роботу продуктових магазинів, магазинів побутових товарів, АЗС, аптек.
2) Забезпечити щоденну перевірку стану здоров'я працівників шляхом опитування та при необхідності вимірювання температури тіла безконтактним методом.
3) Забезпечити працівників масками, які змінювати кожні 2-3 години з подальшим їх знищенням, дезінфікуючими засобами.
4) Забезпечити проведення постійних щоденних заходів із дезінфекції. Для цього в кожній установі при вході має бути встановлений дозатор із дезінфекційним засобом для обробки рук. Крім того, потрібна щоденна дезінфекція дверних ручок, перил, санвузлів. При можливості, запроваджувати закриття закладів 2-3 рази на день на санітарну годину.
5) На час карантину надавати працівникам відпустки та можливість працювати дистанційно.

3. Начальнику управління архітектури, інфраструктури, з питань оборонної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації (Хіміч В.В.), керівнику Баранівської автостанції (Уляницька Л.І.):
1) забезпечити доведення до відома перевізників, які здійснюють пасажирські перевезення на території району, вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215, щодо заборони з 18 березня по 03 квітня 2020 року:
- регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);
- перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення у звичайному режимі руху;
- перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення в режимі маршрутного таксі;
- заїзду на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, та реалізації квитків;
4. Контроль за виконанням розпорядження залишаємо за собою.

 

Голова державної адміністрації                                                        Заступник голови районної ради

Іван ТУРОВСЬКИЙ                                                                                Тетяна КРАВЧУК

Ви тут: Головна Новини Новини До уваги жителів Баранівського району!Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування