У Центрі екстреної медицини обласної ради запрацювала сучасна диспетчерська служба

04
04
04

Від початку цього року на комунальному некомерційному підприємстві «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної  ради запрацювала сучасна єдина оперативно-диспетчерська служба, у якій облаштовано 15 робочих місць, які повністю автоматизовані.

Робочі місця обладнані двома моніторами, гарнітурами, сучасними телефонами та іншими засобами зв'язку. На великих інтерактивних екранах відображаються показники роботи служби в режимі реального часу. Диспетчерська служба приймає виклики з усієї області і направляє на допомогу бригади, що знаходяться найближче до пацієнтів, навіть якщо ця бригада буде з іншого району. Раніше багато часу займало визначення, де перебуває бригада швидкої допомоги і коли прибуде на виклик. Зараз система працює для кожного жителя нашої області, і не має значення, в якому районі знаходиться хворий. Карети швидкої допомоги обладнані GPS, інтернет та мобільним зв'язком. Завдяки цьому є можливість відслідковувати рух автотранспорту в режимі онлайн по всій території області, знайти найкоротший маршрут до хворого, визначити навантаження медичної бригади.
На створення сучасної оперативно-диспетчерської служби було спрямовано 3,2 млн грн коштів обласного бюджету і понад 10,5 млн грн – це цільова державна субвенція.

Наразі в області працює 105 бригад швидкої допомоги. За останні роки Центр екстреної медицини поповнився 11 новими сучасними автомобілями швидкої допомоги.

Інформація і фото з сайту Житомирської обласної ради.

Ви тут: Головна Новини Новини У Центрі екстреної медицини обласної ради запрацювала сучасна диспетчерська служба