Голова районної ради Сергій М’ялківський взяв участь у фаховій майстерні з питань реформування вторинної ланки медицини

3
3

Стан та перспективи реформування вторинної ланки медицини обговорювали в обласній раді 20 листопада на одноденній фаховій майстерні з однойменною назвою. Участь у заході взяв голова районної ради Сергій М'ялківський.

Цей захід відбувся в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який впроваджується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID, та спрямований на представників обласної та районних рад, головних лікарів центральних районних лікарень.

Модератором зустрічі виступив Костянтин Надутий, експерт з медичних питань УАРОР, член координаційної Ради Української Медичної експертної Спільноти (УМЕС), Член Президії Національної Лікарської Ради.

У ході проведення фахової майстерні були обговорені проблемні питання реформування вторинної ланки медицини, шляхи їх вирішення та проаналізована нормативно-правова база на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

Учасники заходу мали можливість отримати фахові відповіді на свої запитання, обмінятися думками та враженнями.

Ви тут: Головна Новини Новини Голова районної ради Сергій М’ялківський взяв участь у фаховій майстерні з питань реформування вторинної ланки медицини