Депутати Баранівської районної ради взяли участь у Х ювілейній спартакіаді серед збірних команд органів місцевого самоврядування «Спорт об’єднує всіх в одну команду!»

00001aaaaaaaaasp4

У рамках проведення Х ювілейної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування «Спорт об'єднує всіх в одну команду!», яка стартувала 10 травня, відбулись зональні змагання у Житомирі, Новограді-Волинському, Черняхові, Коростені та Андрушівці.

Відкриваючи змагання у м. Новоград –Волинський, голова обласної ради Володимир Ширма зазначив, що він гордий тими результатами, які область щороку показує на всеукраїнському рівні. «Органи місцевого самоврядування Житомирщини добре розуміють значення фізичної культури і спорту у суспільному житті, сприяють подальшому розвитку фізкультурно-спортивного руху, вихованню спортивної зміни, пропаганді здорового способу життя серед громадян і особливо молоді», - сказав він та додав, що радий бачити нові обличчі у « дружній спортивній депутатській родині».

Участьу зональних змаганнях в м.Новоград-Волинський взяли представники Баранівської районної ради - Рибкіна Л.В., Ковбан М.О. (швидкі шахи), Осіпчук В.В., Піщанецька Л.О. ( настільний теніс), Кучинський П.В., Ількович В.Л. (шашки).

 

Ви тут: Головна Новини Новини Депутати Баранівської районної ради взяли участь у Х ювілейній спартакіаді серед збірних команд органів місцевого самоврядування «Спорт об’єднує всіх в одну команду!»