Розгляд депутатських запитів - невідкладне завдання для влади

56857514 308198416538927 4132163330829713408 n

На черговій 26 сесії районної ради, яка відбулася 10 квітня депутати підняли декілька важливих депутатських запити. Так, депутат Слюсарчук Галина Мифодіївна звернула увагу на необхідність вирішеня питання збору та утилізації відходів полієтилену, пластику, гуми аби не засмічувалися узбіччя. Депутат Більчук Сергій Анатолійович підняв питання контролю за викорисатнням агрофірмами району пестицидів та агрохімікатів.

11 квітня головою районної ради М'ялківським С.С. було скликано нараду для узгодження порядку вирішення депутатських запитів. В нараді взяли участь Хіміч В.В. – начальник управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства Баранівської райдержадміністрації та представники Держпродспоживслужби Козир Ю.Г. та Кучинський В.В. 

За результатами наради та згідно рішення сесії вирішено направити депутський запит Більчука С.А. до ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, а депутатський запит Слюсарчук Г.М. - до Баранівської райдержадміністрації.

Ви тут: Головна Новини Новини Розгляд депутатських запитів - невідкладне завдання для влади