«Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні - маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши».

чорновіл

Це вислів В'ячеслава Чорновола, і, мабуть, важко знайти більш вагомі слова, ніж цей пророчий сенс, що мобілізує нас у війні з російською агресією.
Незламний борець за демократію, волю й незалежність України, В.Чорновіл надихає нас на перемогу у гібридній війні, розв'язаній проти України нащадками тоталітарного комуністичного режиму - того, що безуспішно намагався упокорити дух і волю безстрашного українського дисидента. Постать В'ячеслава Максимовича назавжди стала символом боротьби за права вільної людини у незалежній державі, а його ім'я - золотим рядком в історії нашої країни.
В'ячеслав Чорновіл, справжній державник, непересічна особистість, відданий патріот України, став легендою нації.
Усвідомлюючи, яку ціну українці сплатили за можливість скинути тоталітарне ярмо і вільно жити у своїй суверенній країні, маємо бути єдині як у протистоянні зовнішнім загрозам, так і у справі розбудови власної європейської держави. Саме на це були спрямовані державницькі зусилля В'ячеслава Чорновола.
Світла пам'ять про таких істинних героїв закликає усіх нас бути гідними громадянами України та рішучими захисниками її суверенітету й незалежності.
Слава Україні! Слава її героям!

Ви тут: Головна Новини Новини «Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні - маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши».