Працівники лісу зустрілися з керівництвом району

   28 листопада 2017 року численна делегація працівників ДП «Баранівське ЛМГ»  прибула до  адмінбудинку Баранівської районної ради та райдержадміністрації на мирний мітинг. Дану акцію було проведено за рішенням профспілкових зборів, на яких було розглянуто питання про схвалення Кабінетом Міністрів України «Стратегії сталого розвитку та інвестиційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року».

       Працівники лісу зустрілися з головою райдержадміністрації Миколою Вельчинським, головою районної ради Сергієм М’ялківським, заступником голови ради Тетяною Кравчук та звернулися до керівництва району з проханням ініціювати звернення до обласної ради, депутатів Верховної Ради України на підтримку їхніх вимог.

       Члени делегації виступили категорично проти передачі лісового господарства у концесію. Адже це може спричинити масову вирубку. Абсолютно неприйнятним є створення єдиного господарюючого суб’єкту, такого собі монополіста, що призведе до ліквідації лісгоспів. Такі ідеї призведуть до подальшої приватизації українських лісів.

        Очільники району підтримали вимоги колективу підприємства, що є одним з найбільших платників податку в районі, а також запевнили, що розглянуть їх на позачерговій сесії районної ради, яка відбудеться 07 грудня 2017р.

лісівники 4

лісівники 3

лісівники2

лісівники 1

 

Ви тут: Головна Новини Новини Працівники лісу зустрілися з керівництвом району