Інформція Баранівського РЦЗ про роботу на період карантину

Детальніше тут

Пам'ятка для відвідувачів та адміністрацій аптек, закладів торгівлі,заправочних станцій

Детальніше про пам*ятку тут

До уваги жителів Баранівського району!Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування

БАРАНІВСЬКА РАЙОННА                                                                     БАРАНІВСЬКА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ                                                                РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації та голови районної ради

                                                  17.03.2020                                                                                    № 65/9

Про тимчасове зупинення роботи
об'єктів загального користування

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», та «Про місцеве самоврядування», Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», з урахуванням рекомендації Житомирської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 16.03.2020 та у зв'язку із погіршенням епідеміологічної ситуації та з метою запобігання поширенню СОVID-19 серед населення району:

1. Рекомендувати міському, селищним, сільському головам на період карантину, що встановлений в Україні з 12 березня по 03 квітня 2020 року:

1) Тимчасово зупинити роботу об'єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих на підвідомчій території.
2) Обмежити масові зібрання громадян (мітинги, сесії, лекції, богослужіння в культових спорудах, тощо).
3) Заборонити проведення усіх спортивних заходів.
4) Призупинити діяльність культурно-розважальних закладів (кінотеатрів, музеїв, бібліотек та в інших культурних і розважальних закладів, тощо).
5) Призупинити діяльність закладів громадського харчування та непродовольчої торгівлі (ресторанів, закладів громадського харчування, барів, кафе) усіх магазинів, крім продуктових та магазинів з продажу побутових товарів.
6) Призупинити діяльність перукарень, салонів краси, масажних салонів, лазень, комп'ютерних клубів.
7) Призупинити діяльність дитячих та торгівельних центрів, клубів, майданчиків, у тому числі спортивних, фітнес-клубів, тренажерних залів, спортивних майданчиків та стадіонів, розважальних закладів.
8) Заборонити проведення будь яких святкових заходів.
9) Виділити кошти з місцевих бюджетів на закупівлю індивідуальних засобів захисту для працівників медичних установ, розташованих на підвідомчих територіях.
10) Створити комісії для контролю за своєчасним і повним виконанням профілактичних, протиепідемічних та карантинних заходів.

2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій:
1) Забезпечити безперебійну роботу продуктових магазинів, магазинів побутових товарів, АЗС, аптек.
2) Забезпечити щоденну перевірку стану здоров'я працівників шляхом опитування та при необхідності вимірювання температури тіла безконтактним методом.
3) Забезпечити працівників масками, які змінювати кожні 2-3 години з подальшим їх знищенням, дезінфікуючими засобами.
4) Забезпечити проведення постійних щоденних заходів із дезінфекції. Для цього в кожній установі при вході має бути встановлений дозатор із дезінфекційним засобом для обробки рук. Крім того, потрібна щоденна дезінфекція дверних ручок, перил, санвузлів. При можливості, запроваджувати закриття закладів 2-3 рази на день на санітарну годину.
5) На час карантину надавати працівникам відпустки та можливість працювати дистанційно.

3. Начальнику управління архітектури, інфраструктури, з питань оборонної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації (Хіміч В.В.), керівнику Баранівської автостанції (Уляницька Л.І.):
1) забезпечити доведення до відома перевізників, які здійснюють пасажирські перевезення на території району, вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215, щодо заборони з 18 березня по 03 квітня 2020 року:
- регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);
- перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення у звичайному режимі руху;
- перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення в режимі маршрутного таксі;
- заїзду на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, та реалізації квитків;
4. Контроль за виконанням розпорядження залишаємо за собою.

 

Голова державної адміністрації                                                        Заступник голови районної ради

Іван ТУРОВСЬКИЙ                                                                                Тетяна КРАВЧУК

Інформація про роботу КП "Трудовий архів Баранівського району" в умовах карантину

У зв'язку із профілактичними заходами попередження вірусу COVID-19 від сьогодні, 16 березня працює дистанційно КП «Трудовий архів Баранівського району». Працівники переведені в телефонний режим роботи, усі звернення приймаються за телефоном 0671460846.

До уваги керівників органів місцевого самоврядування, закладів освіти

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» призупиняється на три тижні освітній процес у всіх закладах освіти на усій території України (з 12.03.2020 року по 03.04.2020 року включно). Також забороняється проведення масових заходів у закладах освіти та в приміщеннях гуртожитків.
Відповідні розпорядження прийнято головою Житомирської ОДА від 11.03.2020 року № 183 "Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої освіти усіх типів та форм власності, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та обласному інституті післядипломної педагогічної освіти" та головою Баранівської РДА №61 від 11.03.2020 року «Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої освіти».
Звертаємо увагу на те, що дані нормативні документи є підставою для керівника закладу освіти видати наказ про запровадження карантину в закладі.
Докладні рекомендації для керівників закладів освіти та управлінців є у листі Міністерства освіти і науки №1\9-154 від 11 березня 2020 року.
МОН рекомендує закладам освіти:
• відмовитись від проведення та участі у масових заходах в приміщеннях та на території закладів освіти, зокрема пробного зовнішнього незалежного оцінювання, олімпіад, змагань, конкурсів, виставок тощо;
• не направляти здобувачів освіти та співробітників закладів до країн з високим ступенем ризику зараження;
• інформувати здобувачів освіти та співробітників закладів щодо того, як запобігти поширенню хвороби та дій у випадку захворювання;
• розробити заходи щодо проведення занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації;
• розробити заходи щодо часткового переведення працівників на дистанційну роботу;
• забезпечити профілактичні заходи, які попередять масове розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій;
• виділити у гуртожитках закладів профтеху, фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти місця для ізоляції здобувачів освіти з ознаками гострих респіраторних захворювань;
• виконувати рішення тимчасових обласних протиепідемічних комісій;
• обмежити проведення запланованих нарад, перевірок, експертиз до нормалізації епідемічної ситуації.

Також інформуємо, що на виконання доручення т.в.о. Голови Держпродспоживслужби Ольги Шевченко за результатами селекторної наради 11.03.2020 року рекомендовано обмежити на території очолюваної Вами громади/освітнього закладу проведення культурно-масових заходів, а також семінарів, нарад, конференцій, зустрічей тощо з метою недопущення занесення і поширення коронавірусної інфекції.
Просимо врахувати в роботі та прийняти відповідні розпорядчі документи.

Рекомендації як убезпечити себе від зараження коронавірусом

Рекомендації, як убезпечити себе від зараження коронавірусом:
- при кашлі та чханні прикривайте рот і ніс серветкою або згином ліктя, відразу викидайте серветку в контейнер для сміття з кришкою і обробляйте руки спиртовмісним антисептиком або ретельно мийте їх з милом протягом 20-40 секунд теплою водою, в обов'язковому порядку, після приходу з вулиці, після відвідування туалету, перед прийомом їжі;
- уникайте скупчення людей, тримайтеся від людей на відстані як мінімум 1 метра, особливо якщо у них кашель або нежить;
- уникайте рукостискань та обіймів;
- по можливості, не торкайтеся руками очей, носа і рота;
- обробляйте поверхні, до яких доторкаєтеся, дезінфікуючими засобами;
- при підвищенні температури, появі кашлю і ускладненні дихання якомога швидше звертайтеся за медичною допомогою;
- самоізолюйтеся при появі перших симптомів гострого вірусного захворювання верхніх дихальних шляхів. Консультацію лікаря отримайте по телефону;

- при можливості, уникайте поїздок за кордон;
- повідомте свого сімейного лікаря, якщо Ви повернулися з країн, з підвищеною захворюваністю на коронавірусну інфекцію або тісно спілкувалися з людьми, у кого після поїздки в такі країни спостерігаються симптоми респіраторного захворювання (кашель, нежить, підвищення температури). В таких випадках бажано самоізолюватися на термін не менше 14 днів;
- категорично уникайте будь-яких контактів з тваринами (бродячими котами або собаками, гризунами, птахами, кажанами);
- уникайте контактів з потенційно зараженими відходами або рідинами тваринного походження на підлозі, або інших поверхнях в магазинах, ринках тощо;
- не вживайте в їжу сирі продукти тваринного походження, а також ті, які не пройшли належну термічну обробку, обробляйте сирі та готові м'ясопродукти на окремому розділювальному інвентарі;
- якщо ви кашляєте або чхаєте – носіть маску. Маску також необхідно носити, коли Ви доглядаєте за хворими на респіраторні інфекції людьми та коли перебуваєте у місцях великого скупчення людей. Її слід правильно використовувати (щоб повністю покривала ніс і рот) та змінювати кожні 2-4 години.

Баранівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області

Уряд прийняв низку рішень, що мають убезпечити українців від COVID-19

Уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

На засіданні Кабінету Міністрів, 11 березня, прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. Одночасно, задля виконання цього рішення до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

Кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні.

Крім того, прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль.

Інформація із сайту Житомирської ОДА  (http://oda.zht.gov.ua/news/uryad-pryjnyav-nyzku-rishen-shho-mayut-ubezpechyty-ukrayintsiv-vid-covid-19/)

Відбулася чергова 31 сесія районної ради

6 березня відбулася чергова 31 сесія районної ради. Депутати розглянули всі питання порядку денного. Заслухали звіт голови РДА про виконання програми соціально-екномічного розвитку району та делегованих радою повноважень за 2019 рік, інформацію Остудімова А.О. про роботу ДП "Баранівське ДЛМГ". Також депутати заслухали звіт про роботу Новоград-Волинської місцевої прокуратури за 2019 рік, про соціальний захист населення, бюджетні та комунальні питання та прийняли звернення.

Актуальними були виступи Н.В.Дячук, Ю.Г.Козира про ситуацію із коронавірусною інфекцєю .

Із прийнятими рішеннями можна ознайомитися в розділі "Документи".

Постійні комісії районної ради проводять планові засідання в ході підготовки до 31 сесії районної ради

4 березня розглядають питання порядку денного 31 сесії постійні комісії з питань бюджету та комунальної власності та з питань агропромислового розвитку, промисловості, бізнесу та  соціально-економічного розвитку району.

 

Розпочали роботу постійні комісії районної ради в ході підготовки до чергової сесії районної ради

Триває спільне засідання постійних комісій з питань захисту прав учасників АТО та сприяння вирішенню соціальних питань їх сімей, з питань охорони здоров'я, освіти, культури та соціального захисту населення, з питань законності, правопорядку, прав людини,регламенту та депутатської етики. Кворум на засіданні сесій є. Участь у роботі комісій беруть голова районної державної адміністрації Іван Туровський та голова районної ради Сергій М'ялківський, керіника апарату районної державної адміністрації Ірина Приймак, головний спеціаліст фінансового управління районної державної адміністрації Людмила Хіміч.

 

Ви тут: Головна Новини Новини