Чергова 28 сесія завершила роботу

28 сесія 7-го скликання зібрала 21 депутата та розглянула такі питання:

1.Про підготовку шкіл та дошкільних навчальних закладів Баранівського району до нового 2019 - 2020 навчального року.
2. Про хід виконання рішення районної ради від 23.12.2015 року №44 «Про Програму забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Баранівського району на період до 2020 року».

3. Про роботу комунального підприємства «Полісся» Баранівської районної ради за 2018 рік та І півріччя 2019 року.

4. Про підготовку комунальних підприємств Баранівської районної ради до роботи в осінньо-зимовий період.

5. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
6.Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2018 року № 466 «Про районний бюджет Баранівського району на 2019 рік».

7.Про безоплатну передачу майна.
8.Про затвердження переліку обєктів комунального майна, що підлягають приватизації в 2019 році.
9. Про надання дозволу КП «Полісся – Фарм» на внесення в податкову заставу приміщення аптеки, яка розташована за адресою: с. Рогачів, вул. Молодіжна,3.

10.Про внесення змін до рішення 17 сесії районної ради народних депутатів 21 скликання від 28.01.1994 року.

11. Різне.

Також депутати вирішили звернутися до Баранівської міської ради із зверненням стосовно стану будівлі заводоуправління та подальших планів щодо її використання.

Новоград-Волинська місцева прокуратура роз'яснює

Доцільно нагадати, що в Україні громадяни не мають права сіяти й вирощувати снотворний мак та коноплі.


За незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель, громадяни нестимуть адміністративну або кримінальну відповідальність. Зовсім незначна кількість посіяних або вирощуваних рослин снотворного маку (до ста рослин) чи конопель ( до десяти рослин) може бути підставою для притягнення особи до адміністративної відповідальності за ст. 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає відповідальність у вигляді штрафу від 18 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощуваних наркотиковмісних рослин.
Якщо кількість рослин є більшою : від ста до п'ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п'ятдесяти рослин, настає кримінальна відповідальність відповідно до ч. 1 ст. 310 КК України. Покарання за цей злочин передбачене у вигляді штрафу від ста до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років. За незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель особою, яка була засуджена за цією статтею чи яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 307, 309, 311, 317 КК України, або вчинені за попередньою змовою групою осіб з метою збуту, а також незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку у кількості 500 і більше рослин чи конопель у кількості п'ятдесят і більше рослин (ч. 2 ст.310 КК України ) – караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

 

Нагадування про вчасність подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані у 2019 році.


Одними з основних інструментів запобігання та протидії корупції є заходи фінансового контролю передбачені Законом України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) :
- подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;
- повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування;
- повідомлення про відкриття валютного рахунку в установі-банку нерезидента суб'єктом декларування або членом сім'ї суб'єкта декларування.
Відповідно до частини 2 статті 52 Закону, у разі суттєвої зміни у майновому стані суб'єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб'єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов'язаний письмово повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції.
Згідно статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» від 23.11.2018 №2629-VIII, з 01.01.2019 року прожитковий мінімум для працездатних осіб встановлений у розмірі 1921 гривня ( 50 ПМ – 96050 гривень).
Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб'єкта декларування подаються лише в електронній формі, його паперова копія не подається.
Повідомлення про отримання доходу або придбання майна членом сім'ї суб'єкта декларування не подається.
Необхідно пам'ятати, що для кожного випадку отримання доходу або придбання майна подається окреме повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб'єкта декларування.
Інформація відображається у грошовій одиниці України, доходи, одержані/здійснені в іноземній валюті, з метою відображення у повідомленні перераховуються в грошовій одиниці України за валютним (обмінним) курсом Національного банку України, що діяв на дату одержання доходів/здійснення видатків.
Вартість майна, що було придбано суб'єктом декларування, зазначається у грошовій одиниці України відповідно до останньої грошової оцінки майна або – якщо така оцінка не проводилася чи її результати не відомі суб'єкту декларування – на момент набуття майна у власність (як зазначено в документі, на підставі якого було набуто право власності), відомості щодо фінансових сум (кількості грошей) заокруглюються до гривні.
Зазначена у повідомленні інформація включається до Реєстру та оприлюднюється у публічній частині Реєстру на офіційному веб-сайті Національного агентства (без відображення конфіденційної інформації про особу відповідно до закону).
Окрім того, подання інформації про суттєві зміни в майновому стані не звільняє суб'єкта декларування від обов'язку подати декларацію та зазначити в ній всі необхідні відомості.

Відповідальність за неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані
За неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб'єкта декларування ч. 2 ст. 172-6 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 до 3400 грн).
Вчинення вищезазначеного правопорушення особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення - тягне за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 грн. до 5100 грн.), з конфіскацією доходу чи винагороди та з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.
Після накладення стягнення відповідні відомості щодо особи вносяться до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення.
Окрім того, набрання законної сили рішенням суду щодо притягнення державного службовця до адміністративної відповідальності за корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення є підставою для припинення державної служби у зв'язку із втратою права на державну службу або його обмеженням відповідно до ст. 84 Закону України «Про державну службу».

Відповіді по зверненнях ради по питанню забруднення річок Случ та Хомора

Відповідь  Хмельницької ОДА 1, 2

Відповідь ГУ Національної поліції в Житомирській області 1, 2

Відповідь Прокуратури Хмельницької області 1,2,3

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля тут

Оголошення про проведення сесії

УКРАЇНА
БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

від 22 .07.2019р. № 46 /О-01-03

Про скликання двадцять восьмої
сесії районної ради VІІ скликання

Відповідно до ст.46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні" скликати двадцять восьму сесію районної ради сьомого скликання 16.08.2019 року о 10.00 год. в залі засідань районної ради.

На розгляд ради вносяться такі питання:

1. Про підготовку шкіл та дошкільних навчальних закладів Баранівського району до нового 2019-2020 навчального року.

2. Про хід виконання рішення районної ради від 23.12.2015 року №44 «Про Програму забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Баранівського району на період до 2020 року».

3. Про роботу комунального підприємства « Полісся» Баранівської районної ради за 2018 рік та І півріччя 2019 року.

4. Про підготовку комунальних підприємств Баранівської районної ради до роботи в осінньо-зимовий період .

5. Питання районного бюджету.

6. Питання комунальної власності.

7. Різне.

На сесію ради запросити депутата обласної ради, голову, заступника голови, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, міського, селищних, сільського голів, керівників підприємств, організацій, установ та громадських організацій району, представників політичних партій та засобів масової інформації.

Голова ради С.С.М'ялківський

Відеоролики Мін'юсту

1. Відеоролик про проект «Я МАЮ ПРАВО!»
https://drive.google.com/open?id=1sLFZFNboQ4u078l7BC92gkmiY_341MBC
2. Відеоролик «Я МАЮ ПРАВО!» - про захист бізнесу
https://drive.google.com/file/d/18oeUMTzpzdwpzm_03cwcmKExghM2UPUF/view
3. Відеоролик «Я МАЮ ПРАВО!» - про освіту без корупції
https://drive.google.com/file/d/1o-rXbJxc_Oe2jsFWQIPoWNLbgJfUe8iQ/view

Ролики «Знай своє право на землю»
В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» створили серію інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». Мета ініціативи - розширити коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для їх захисту.

1. Ролик 1 «Знай своє право на землю». Отримання земельних ділянок учасниками АТО
https://www.youtube.com/watch?v=9HL1kBu_ODI&t=3s

2. Ролик 2 «Знай своє право на землю». Порядок отримання земельної ділянки у приватну власність
Громадяни дізнаються, від чого залежить розмір земельної ділянки; де можна зареєструвати право на земельну ділянку; які документи потрібні для подачі до місцевого ЦНАПу або нотаріуса; який строк розгляду поданих державному реєстратору документів.
https://www.youtube.com/watch?v=zy-9n2OyVJQ&t=116s

3. Ролик 3 «Знай своє право на землю». Договір оренди земельної ділянки
З навчального ролику ви дізнаєтесь, як спланувати порядок укладення, розірвання та внесення змін до умов договору оренди земельної ділянки.
https://www.youtube.com/watch?v=DC0_VsebIaM

4. Ролик 4 «Знай своє право на землю». Доля орендованої земельної ділянки у випадку відсутності спадкоємців
Цей випуск про спадкування у випадку відсутності або незвернення спадкоємців та визнання спадщини відумерлою.
https://www.youtube.com/watch?v=suhKqALG--Q

5. Ролик 5 «Знай своє право на землю». Орендна плата за земельну ділянку, пай та формування ціни
https://www.youtube.com/watch?v=D_6ai0hANVk

6. Ролик 6 «Знай своє право на землю» Збитки завдані засміченням земельної ділянки
У відеоролику можна знайти відповіді на питання: які землі вважаються засміченими; чим відрізняється поняття «забруднення» від поняття «засмічення»; яким чином розрахувати збитки, завдані засміченням земельної ділянки; як притягнути винних у забрудненні земель осіб до відповідальності.
https://www.youtube.com/watch?v=G33zXXkFnWg

7. Ролик 7 «Знай своє право на землю» Присвоєння земельній ділянці кадастрового номеру
https://www.youtube.com/watch?v=EodQtGDEGBE&t=5s

8. Ролик 8 «Знай своє право на землю». Визнання договору оренди земельної ділянки недійсним
У відеоролику можна буде знайти відповіді на наступні питання: з якого моменту договір оренди слід вважати недійсним; чи може визнаватися недійсним договір, який розірвано; хто може звертатися до суду з відповідними позовами тощо?
https://www.youtube.com/watch?v=DfXpcnDVuRY&t=2s

9. Ролик 9 «Знай своє право на землю». Особливості поновлення договору оренди земельної ділянки
У відеоролику фахівці Мін'юсту дають відповідь на питання, коли орендар має повідомити орендодавця про намір скористатися правом на укладення договору оренди землі на новий строк; що робити у разі смерті орендодавця до спливу строку дії договору оренди землі; протягом якого строку орендодавець має термін розглядає надісланий орендарем лист-повідомлення з проектом додаткової угоди; які документи потрібні для поновлення договору оренди землі.
https://www.youtube.com/watch?v=bRDeEC8Hs2E&t=3s

10. Ролик 10 «Знай своє право на землю». Заміна сертифіката на право на земельну частку
Заміна сертифіката на право на земельну частку (пай) на державний акт на право власності на земельну ділянку. У навчальному ролику роз'яснюється порядок обміну сертифіката на земельну частку. Крім того, фахівці Мін'юсту інформують про те, які документи потрібно подати для державної реєстрації права власності на земельну ділянку, виділену в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв).
https://www.youtube.com/watch?v=kEt8BiWMLTU&t=3s

11. Ролик 11 «Знай своє право на землю». Дострокове розірвання договору оренди землі
У відеоролику роз'яснюється, якими є терміни оренди земельних ділянок. Зокрема, закон визначає максимальний термін оренди земельних ділянок не сільськогосподарського призначення в 50 років. Для ділянок сільськогосподарського призначення також встановлюється мінімальний строк оренди – 7 років. А також які варіанти дій передбачає розірвання договору оренди.
https://www.youtube.com/watch?v=2nO6ESG6Glc

12. Ролик 12 «Знай своє право на землю». Право власності на земельну ділянку у порядку спадкування
Право власності на земельну ділянку у порядку спадкування за законом та заповітом.
https://www.youtube.com/watch?v=-PEToYHSEk8

13. Ролик 13 «Знай своє право на землю» Спадкування землі с/г призначення іноземними громадянами
Відеоурок щодо спадкування земельних ділянок сільськогосподарського призначення, в тому числі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, іноземними громадянами, особами без громадянства та іноземними юридичними особами.
https://www.youtube.com/watch?v=TGI8MYmJQ5Y&t=3s

14. Ролик 14 «Знай своє право на землю». Отримання інформації про вільну земельну ділянку
Відеоурок з питань отримання інформації про вільну земельну ділянку та щодо порядку безоплатної передачі земельних ділянок громадянам України із земель державної або комунальної власності.
https://www.youtube.com/watch?v=fwk5KUe_QSU&t=8s

15. Ролик 15 «Знай своє право на землю». Зміна цільового призначення та реєстрація прав на земельні ділянки
Відеоурок з питань порядку зміни цільового призначення земельної ділянки та реєстрації прав на земельні ділянки.
https://www.youtube.com/watch?v=f_0IBnEvlbA&t=5s

Міністр юстиції України консультує

Чіткі покрокові алгоритми дій допоможуть захистити права споживачів житлово-комунальних послуг, - роз'яснює Міністр юстиції
Доброго дня, пане Міністре! Звертаюся до вас із проханням пояснити, як сплачувати за опалення та гарячу воду. Я – пенсіонер, і ті платіжки, які надходили до мене взимку, є непідйомні. Наскільки мені відомо, нещодавно Уряд зменшив тарифи на тепло. Як ми відтепер будемо платити?
Валентин Соколов
Консультує Міністр юстиції Павло Петренко
Перш за все зауважу, якісні послуги та справедлива плата за них – важлива складова успішного суспільства із сильним середнім класом. Це те завдання, над яким команда Володимира Гройсмана працює всі роки на державній службі, приймаючи рішення, які покликані зробити комунальні послуги доступними для громадян.
Чому населення сплачувало за високими тарифами на опалення?
Громадяни, які мають лічильники газу, отримували платіжки із застосуванням коефіцієнту приведення до стандартних умов. Це суттєво збільшувало вартість газу та стало причиною нарахування заборгованості за попередні періоди.
Чим це викликано?
Ціни на опалення у різних областях України суттєво відрізняються через непрозорість формування тарифів. Тариф встановлюють органи місцевого самоврядування на підставі розрахунків виконавців послуг або Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Оскільки розрахунки у всіх різні - ціна теж різна.
Ми проаналізували тарифи на послуги з теплопостачання по всій Україні і виявилося, що жителі Черкаської, Кіровоградської, Волинської, Рівненської областей сплачують найвищу ціну - від 1795 до 2337 грн за 1 Гкал.
Що було зроблено?
1. У лютому 2019 року Уряд Гройсмана ініціював звернення до НКРЕКП щодо встановлення для облгазів вимоги перерахувати рахунки на природний газ без застосування відповідних коефіцієнтів. Як результат, у квітні платіжки із застосуванням коефіцієнтів перестали надходити громадянам.
2. Кабмін змінив формулу розрахунку ціни природного газу, чим зобов'язав «Нафтогаз» знизити ціну газу для населення.
Що маємо на сьогодні?
Зафіксовано граничну вартість тепла на рівні 1400 гривень за 1 Гкал за наявності лічильника або 35,21 грн за 1 м2 у разі відсутності лічильника. Таким чином, за нашими розрахунками в середньому тариф на опалення по Україні зменшиться на 14%, а в окремих містах люди платитимуть менше на 25%.
1. Врегулювано ціну на гарячу воду по всій Україні та встановлено максимальний тариф для населення: 83,66 грн за 1 м3 за наявності рушникосушильників та підключення їх до систем постачання гарячої води. У разі відсутності рушникоушильників - 75,74 грн за 1 м3.
Перерахунок тарифів на послуги з постачання теплової енергії для населення до початку опалювального сезону 2019/2020 років повинен бути здійснений до 01 вересня 2019 року.
Яка роль Міністерства юстиції в цьому процесі?
Спільно з системою Безоплатної правової допомоги ми запускаємо нову ініціативу #ЧеснаПлатіжка та інформаційну кампанію «Я маю право на чесну платіжку», яка реалізується в рамках просвітницького проекту Мін'юсту «Я МАЮ ПРАВО!».
Нами розроблені чіткі покрокові алгоритми дій, які допоможуть захистити права споживачів житлово-комунальних послуг. Також ми пояснюватимемо, як діяти в разі отримання нечесної платіжки і як домогтися перерахунку вартості опалення.
Додатково за дорученням Глави Уряду до 15 липня Міністерство юстиції оприлюднить повний перелік усіх постачальників комунальних послуг з детальним описом того, хто цими підприємствами керує, і хто є їх реальними власниками. Ви маєте повне право бачити всіх «комунальних баронів», які роками нахабно наживаються на громадянах.
Що потрібно зробити?
1. Перевірити на сайті органу місцевого самоврядування, який встановлює тариф на опалення, чи виконується рішення Уряду.
2. Звернутися до постачальника послуги для перерахунку ціни за опалення.
3. Якщо розрахунок не змінено – звернутись до центрів з надання безоплатної правової допомоги за юридичною консультацією та правовою допомогою.
І насамкінець додам: прийняте Урядом рішення з'явилося не вчора. Це частина планомірної роботи, яка проводиться Урядом Володимира Гройсмана з року в рік. Ми мали серйозні баталії з монополістами – постачальниками послуг. Ми примусили їх знизити ціну на газ.
Спільними із вами зусиллями ми допоможемо кожному українцю отримати чесну і справедливу платіжку за опалення. Адже наше завдання є дуже простим – з наступного опалювального сезону українці не мають "платити за повітря".
Куди звертатися за більш детальними консультаціями та роз'ясненнями?
Будь ласка, телефонуйте до єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером: 0 (800) 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах України. В центрах та бюро надання правової допомоги по всій країні ви можете отримати юридичну консультацію та правовий захист.

Також інформуємо, що Мін'юст запустив калькулятор «чесної платіжки»
Відтепер жителі Житомирщини зможуть самостійно вирахувати, скільки вони мають сплачувати за тепло та гарячу воду. На сайті Урядового порталу та Міністерства юстиції України з'явився калькулятор розрахунку чесної платіжки, скориставшись яким, можна дізнатися, чи справедливою є вартість тепла та гарячої води у кожному з регіонів та скільки споживач послуг зекономить, оплачуючи вартість послуг за новими тарифами. Для проведення операції на онлайн-калькуляторі необхідно обрати послугу, щодо якої проводиться розрахунок, та ввести необхідні дані відповідно до обраної послуги.
Онлайн-калькулятор доступний за посиланням ➡ https://minjust.gov.ua/pages/calc-service. Він розроблений на основі рішення Уряду, яким встановлено граничну ціну на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для населення міст обласного значення та міста Київ на опалювальний сезон 2019/2020 року.

 

Депутат районної ради Шевчук О.Ю. взяу участь у VІІІ Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів всіх рівнів

Завершилась VІІІ Всеукраїнська спартакіада серед депутатів всіх рівнів, що відбувалась у Чорноморську Одеської області з 3 по 8 червня.

Після проведення усіх фінальних змагань та підведення підсумків, 8 червня відбулась урочиста церемонія закриття.

Привітали переможців та учасників щорічних змагань заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло , заступник голови ФСТ «Спартак» Володимир Тібабішев.

Отож за результатам усіх змагань збірна Житомирської області посіла третє місце у загальнокомандному заліку. Це вже вчетверте з 2016 року, коли наша команда стає бронзовим призером змагань.

У змаганнях з волейболу наша команда виборола друге місце, поступившись у фіналі переможцям змагань – збірній Івано-Франківської області.

Голова Пулинської районної ради Анатолій Липко та депутат Курненської сільської ради Галина Андрусенко посіли 4 місце з настільного тенісу у загальнокомандному заліку.

У змаганнях з мініфутболу житомирська команда, капітаном якої був депутат обласної ради Руслан Павлюк, увійшла до десятки кращих команд та посіла 8 місце.

Також 8 місце у загальнокомандному заліку посіли шахматисти та шашисти у складі Кочерівського сільського голови Катерини Слюсаренко, депутата Ємільчинської селищної ради Віктора Романюка, депутата Соколівської сільської ради Ірини Шевчик та депутата Троянівської сільської ради Євгенія Чирчика.

Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма привітав команду з таким високим результатом.

«Я пишаюся тим, що наші депутати - спортсмени зберігають традицію і втримують за собою третю сходинку п'єдесталу. Це – престиж і для депутатів та всієї Житомирщини», - сказав голова обласної ради.

Нагадаємо, що на Всеукраїнську спартакіаду з'їхалися майже 300 учасників збірних команд з 16-ти областей України: Житомирської, Івано-Франківської, Сумської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Чернігівської, Чернівецької,Черкаської та Одеської. Найменшою збірною по кількості учасників стала збірна Чернігівської області, яка складалася з одного депутата.

Організатор змагань серед депутатів – фізкультурно-спортивне товариство «Спартак». Керівником житомирської делегації був Борис Шевчик, голова Житомирської організації ФСТ «Спартак».

Участь у Спартакіаді взяв депутат районної ради Шевчук Олег Юрійович ( команда волейболу).

шевчук

Інформація про проведену чергову сесію районної ради

31 травня відбулося пленарне засідання чергової сесії районної ради. Депутати розглянули такі питання:

1. Про хід виконання рішення районної ради від 17.03.2017 року №269 «Про цільову Програму щодо забезпечення та захисту прав дітей у Баранівському районі до 2020 року».

2. Про роботу Баранівської районної ради ветеранів за 2018 – 2019 роки.

3.Звіт постійної комісії з питань законност правопорядку, прав людини, регламенту та депутатської етики.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2018 року № 466 «Про районний бюджет Баранівського району на 2019 рік».

5. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Трудовий архів Баранівського району» в новій редакції.

6. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року.

7. Про зміни в оплаті праці голови районної ради.
8. Про внесення змін до рішення районної ради від 17.03.17р. № 275 «Про затвердження списку присяжних».

9. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

10. Про звернення депутатів Баранівської районної ради до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, Державного бюро розслідувань, Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницької обласної ради.

11. Про виконання депутатського запиту Більчука С.А.

12. Про виконання депутатського запиту Слюсарчук Г.М.

Також було нагороджено Грамотою Верховної Ради України депутата районної ради Ількович В.Л.

Із рішеннями та результатами поіменногг голосування можна ознайомитися в розділі "Документи".

Баранівська районна рада оголошує конкурс на передачу в оренду частини нежитлового приміщення

Баранівська районна рада оголошує конкурс на передачу в оренду:

- частини гаражного приміщення площею 19,0 кв.м., за адресою: м. Баранівка, вул. Соборна, 12, для зберігання автомобіля.

Стартова розрахункова орендна плата становить 13,54 грн. за 1 кв. м. у місяць ( без ПДВ) станом на 01.06. 2019 року.

Заяви приймаються на протязі десяти днів з дня опублікування.

Конкурс відбудеться 14.06.2019 року о 10-30 год. в кабінеті заступника голови районної ради.

Відшкодування витрат по проведенню конкурсу проводить переможець конкурсу.

Ознайомлення з умовами конкурсу за адресою: м. Баранівка вул. Соборна ,12 каб. 2, тел. 4-23-58.

Конкурсна комісія.

Ви тут: Головна Новини Новини