Підготовку до чергової сесії завершено

14 лютого в кабінеті голови районної ради провела своє засідання постійна комісія з питань бюджету та комунальної власності районної ради. Депутати плідно попрацювали над профільними питаннями, а також обговорили всі питання порядку денного сесії,яка відбудеться 16 лютого 2018 року о 10-00 годині в великому залі районної ради.

Інформація про результати діяльності прокуратури

Інформація про результати діяльності Новоград-Волинської прокуратури на території району

Бараніське відділення поліції повідомляє

З 29 січня по 20 лютого 2018 року в Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області на конкурсній основі проводиться набір на зайняття вакантних посад поліцейських сектору реагування патрульної поліції та помічників чергового Бажаючих взяти участь у конкурсі для проходження служби на відповідних посадах у Баранівському відділенні поліції просимо заповнити анкету на офіційному веб-сайті Національної поліції України (npu.gov.ua), де розміщена детальна інформація про перелік вакантних посад та умови конкурсу. Довідкову інформацію можна отримати з 9:00 до 18:00 в робочі дні за телефонами (0412-40-73-41; 0412-40-71-27; 067-412-62-28; 050-440-82-36) або звернувшись безпосередньо до Баранівського відділення поліції (м. Баранівка, вул. Тищика, 7).

Тривають засідання постійних комісій

В ході підготовки до пленарного засідання районної ради 13 лютого проводять свою роботу постійні комісії з питань агропромислового розвитку,бізнесу та соціально-економічного розвитку району та з питань охорони здоров'я, освіти,культури та соціального захисту населення.

rjp

neh

cer

 

З нагоди виводу військ з Афганістану відбувся спортивний турнір

10 лютого в приміщенні Першотравенської ЗОШ відбувся спортивний турнір між школярами Баранівського району. Організатором і ініціатором таких змагань виступив депутат районної ради,ветеран Цимбалюк Іван.

DSC 4293

DSC 4216

DSC 4140

DSC 4066

DSC 4308

DSC 4414

 

Розпочали засідання постійні комісії районної ради

В ході підготовки до пленарного засідання районної ради розпочали свої засідання постійні комісії з питань законності,правопорядку,прав людини, регламенту та депутатської етики та з питань захисту прав учасників АТО та сприяння вирішенню соціальних питань їх сімей. Участь в засіданні бере заступник керівника Новоград-Волинської місцевої прокуратури Гресько Г.С.

 ghb

jo

rjv

 

 

За ініціативи депутатів районної ради відбулися патріотичні заходи

9 лютого 2018 року в Першотравенській ЗОШ відбулися урочистості з нагоди річниці виведення військ з Афганістану. Ініціатива належить депутатам районної ради Цимбалюку Івану, Данилюку Ігорю. Учні школи підготували святкову програму,на яку було запрошено голову районної ради Сергія М'ялківського,голову Житомирської обласної організації ветеранів Афганістану Ментова Павла та ветеранів Афганістану Баранівського району.

DSC 4006

DSC 3970

DSC 3929

DSC 3930

DSC 3929

DSC 3911

 

Графік засідань постійних комісій в лютому 2018 року

З графіком можна ознайомитися тут

Відбулася робоча зустріч з питань роботи в Баранівському районі відділення Житомирського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

8 лютого в каьунеті голови районної ради відбулася робоча зустріч голови ради Сергія М'ялківського з головним лікарем Житомирського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолієм Совою, представниками Баранівської міської ради,Дубрівської сільської ради, медичних закладів Баранівського району. В ході зустрічі обговорилися питання роботи відділень центру в Баранівському районі.

Інформація управління Держпраці в Житомирській області

Управління Держпраці в Житомирській області інформує:

Про скорочення роботи у передсвятковий день при неповному робочому часі

За невиплату заробітної плати – від штрафу аж до позбавлення волі

Відпускні - 2018: покроковий алгоритм розрахунку

Виплата зарплати раз у місяць за заявою працівника є порушенням

Порядок та умови надання щорічних відпусток – у роз'ясненні Держпраці

Ви тут: Головна Новини Новини