Конкурс на зайняття вакантних посад у поліції

З 15 січня по 09 лютого 2020 року в Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області на конкурсній основі
ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ СЕКТОРУ РЕАГУВАННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ТА ПОМІЧНИК ЧЕРГОВОГО.

Бажаючим прийняти участь у конкурсі для проходження служби на відповідних посадах у Баранівському відділенні поліції необхідно заповнити анкету на офіційному веб-сайті Національної поліції України (npu.gov.ua), де розміщена детальна інформація про перелік вакантних посад та умови проведення конкурсу.

Довідкову інформацію можна отримати в робочі дні
з 9:00 до 18:00 за телефонами (0412-40-71-27;
067-412-62-28; 0412-40-73-41; 050-440-82-36) або звернувшись безпосередньо до Баранівського відділення поліції (м. Баранівка,
вул. Тищика, 7).

Відповідь Державної екологічної інспекції щодо рішення Баранівської районної ради стосовно забруднення річок Случ і Хомора

До Баранівської районної ради надійшла відповідь Державної екологічної інспекції на рішення Баранівської районної ради №558 від 18.12.2019 року стосовно забруднення річок Случ і Хомора внаслідок господарської діяльності ТОВ "Понінківська картонно-паперова фабрика "Україна". Повний текст тут 1,2,3,4

30.01.2020 року о 14-00 год в Баранівському міському Будинку культури будуть проводитися громадські слухання щодо планової діяльності з технічного переоснащення вузла біологічної очистки очисних споруд виробничих стоків ТОВ "ПКПФ-Україна"

Детальна інформація щодо громадських слухань щодо планової діяльності з технічного переоснащення вузла біологічної очистки очисних споруд виробничих стоків ТОВ "Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна" тут

У Центрі екстреної медицини обласної ради запрацювала сучасна диспетчерська служба

Від початку цього року на комунальному некомерційному підприємстві «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної  ради запрацювала сучасна єдина оперативно-диспетчерська служба, у якій облаштовано 15 робочих місць, які повністю автоматизовані.

Робочі місця обладнані двома моніторами, гарнітурами, сучасними телефонами та іншими засобами зв'язку. На великих інтерактивних екранах відображаються показники роботи служби в режимі реального часу. Диспетчерська служба приймає виклики з усієї області і направляє на допомогу бригади, що знаходяться найближче до пацієнтів, навіть якщо ця бригада буде з іншого району. Раніше багато часу займало визначення, де перебуває бригада швидкої допомоги і коли прибуде на виклик. Зараз система працює для кожного жителя нашої області, і не має значення, в якому районі знаходиться хворий. Карети швидкої допомоги обладнані GPS, інтернет та мобільним зв'язком. Завдяки цьому є можливість відслідковувати рух автотранспорту в режимі онлайн по всій території області, знайти найкоротший маршрут до хворого, визначити навантаження медичної бригади.
На створення сучасної оперативно-диспетчерської служби було спрямовано 3,2 млн грн коштів обласного бюджету і понад 10,5 млн грн – це цільова державна субвенція.

Наразі в області працює 105 бригад швидкої допомоги. За останні роки Центр екстреної медицини поповнився 11 новими сучасними автомобілями швидкої допомоги.

Інформація і фото з сайту Житомирської обласної ради.

04

04

04

Фестиваль творочості Вадима Крищенка в Першотравенському ліцеї

20 грудня вперше по всій Україні - і саме в стінах Першотравенського ліцею  - було започатковано Фестиваль імені Вадима Крищенка, ініціатором якого є депутат Баранівської районної ради, директор ліцею Данилюк І.Л. У фестивалі брали участь  11 шкіл (57 учасників) з Баранівського та Понінківського районів.
На сцені виступали і діти, і дорослі, які декламували вірші, співали, танцювали, грали на музичних інструментах твори з репертуару В.Крищенка.
Всім учасникам були подаровані солодощі та сувеніри, а Вадиму Крищенку в знак пошани презентовані картини місцевого художника Леоніда Полюшкевича.
Голова Баранівської районної ради Сергій М'ялківський відмітив високу організацію заходу, подякував за творчість і побажав Вадиму Крищенку ще багато гарних творів та здобутків та поетичній та пісенній ниві.
рушн
нагородження
картини
 
друг
демчиш
відкриття
віа
актдир
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відбулася 30-та сесія районної ради

18 грудня відбулася чергова 30 сесія районної ради. Депутати заслухали звіт голови районної ради Сергія М'ялківського про роботу за 2019 рік, затвердили бюджет району на 2020 рік, прийняли Програму соціального та економічного розвитку району на 2020 рік. Також було заслухано інформації керівників первинної та вторинної ланки медицини про роботу в процесі реформуваня медицини. На сесії також виступали активісти із Першотравенська по питаннях забруднення річок Хомора та Случ, а також по стану аварійного мосту при в'їзді в селище. З цих питань депутати районної ради прийняли ряд звернень до відповідних органів, в т.ч. до Президента України.

 початоксесіялыч

 

 

 

 

 

 

Підготовку до 30 сесії завершено

16 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань буджету та комунальної власності, з питань агропромислового розвитку, промисловості, бізнесу та соціально-економічного розвитку району. 

Депутати погодили порядок денний сесії після детального вивчення та обговорення.

 

До відома бажаючих придбати приміщення редакції газети "Слово Полісся"!

До відома бажаючих придбати приміщення редакції газети "Слово Полісся" надаємо фото. Детальніше 1,2,3,4,5, 6,7,8

 

Голова районної ради провів робочу зустріч із начальником відділу Національної поліції

10 грудня голова районної ради Сергій М'ялківський провів робочу зустріч із начальником Баранівського відділу НП Анатолієм Корнійцем.

Керівники поспілкувалися про стан боротьби і профілактики із злочинністю в Баранівському районі.

Розпочалася підготовка до чергової сесії районної ради

Розпочалая підготовка до 30 сесії районної ради,яка відбудеться 18 грудня 2019 року.

Сьогодні відбулося спільне засідання постійних комісій з питань захисту прав учасників АТО та сприяння вирішенню соціальних питань їх сімей, з питань охорони здоров'я, освіти, культури та соціального захисту населення, з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту та депутатської етики. Депутати розглянули такі питання:

1. Про Програму економічного і соціального розвитку Баранівського району на 2020 рік.
Доповідач: Дерев'янко Л.Ю. – головний спеціаліст управління економічного, агропромислового розвитку,архітектури та житлово-комунального господарства

2. Питання районного бюджету:
2.1. Про надання одноразової матеріальної допомоги.
Доповідач: Сукманюк Ю.Г. – начальник фінансового відділу Баранівської РДА

2.2.Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2018 року № 466 «Про районний бюджет на 2019 рік
Доповідач: Сукманюк Ю.Г. – начальник фінансового відділу Баранівської РДА

2.3. Про районний бюджет на 2020 рік.
Доповідач: Сукманюк Ю.Г. – начальник фінансового відділу Баранівської РДА

4. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
Доповідач: Кравчук Т.В. – заступник голови ради

5.Про затвердження списку присяжних.
Доповідач: Кравчук Т.В. – заступник голови ради

6. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді Іщука М.В.
Доповідач: Кравчук Т.В. – заступник голови ради
7. Про план роботи районної ради на І півріччя 2020 року.
Доповідач: Кравчук Т.В. – заступник голови ради
8. Про чисельність та структуру районної ради на 2020 рік.
Доповідач: Кравчук Т.В. – заступник голови ради

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2018 р. №475 «Про умови оплати праці голови ради М'ялківського С.С. та заступника голови Кравчук Т.В.
Доповідач: Кравчук Т.В. – заступник голови ради

10. Про умови оплати праці голови ради М'ялківського С.С. та заступника голови ради Кравчук Т.В.
Доповідач: Кравчук Т.В. – заступник голови ради 11. Різне.

Ви тут: Головна Новини Новини