Завершилася сесія районної ради

Відбулося пленарне засідання сесії районної ради. Депутати розглянули всі питання порядку денного та прийняли відповідні рішення. 

Підготовка до чергової сесії завершена

10 жовтня відбулося засіданняспільне засідання постійних комісій з питань агропромислового розвитку, промисловості, бізнесу та соціально-економічного розвитку районута з питань охорони здоров'я, освіти, культури та соціального
захисту населення.

Депутати розглянули такі питання:

Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2018 року та делегованих радою повноважень.

Про районну Програму з національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2021 роки.

Про підготовку комунальних підприємств Баранівської районної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок водного фонду, які перебувають в оренді ФОП Мазура О.Л.

Про виконання депутатського запиту Нехрищенюк Т.О.

Про звернення депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка в районній раді.

Про звернення Баранівської районної організації ветеранів України.

Інформація про виконання рішення районної ради від 27.07.2018р. № 438 «Про звернення депутатів Баранівської районної ради VII скликання до ПАТ «Укрпошта» та комітету Верховної ради з питань інформатизації та зв'язку щодо покращення роботи Центрального відділення поштового зв'язку Баранівка 1».

Інформація про виконання рішення районної ради від 01.06.2018р. № 424 «Про звернення депутатів Баранівської районної ради VII скликання до Кабінету Міністрів України, Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України щодо незадовільного стану автомобільних доріг державного значення на території Баранівського району Житомирської області».

Про результати діяльності Новоград-Волинської місцевої прокуратури на території Баранівського району протягом першого півріччя 2018 року.

Питання районного бюджету.

Про умови оплати праці голови ради М'ялківського С.С. та заступника голови ради Кравчук Т.В.

Питання комунальної власності.

Різне.

1010

10 окт

10 жовтня

Підготовка до сесії

9 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету та комунальної власності, з питань захисту прав учасників АТО та сприяння вирішенню соціальних питань їх сімей, з питань законності, правопорядку,
прав людини, регламенту та депутатської етики. Депутати розглянули такі питання:

1. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2018 року та делегованих радою повноважень.

2. Про результати діяльності Новоград-Волинської місцевої прокуратури на території Баранівського району протягом першого півріччя 2018 року.

3. Про підготовку комунальних підприємств Баранівської районної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

4. Питання районного бюджету:
4.1.Інформація про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.
4.2. Інформація про використання коштів резервного фонду районного бюджету за 9 місяців 2018 року.
4.3. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року №358 «Про районний бюджет на 2018 рік ».
Доповідач: Сукманюк Ю.Г. – начаьник відділу фінансів Баранівської райдержадміністрації.

5. Про умови оплати праці голови ради М'ялківського С.С. та заступника
голови ради Кравчук Т.В.
Доповідач: Кравчук Т.В. – заступник голови ради.
6. Питання комунальної власності:
6.1.Про продовження терміну дії договору оренди з СП у формі ТОВ « РІФ -1».
6.2. Про перейменування закладів середньої освіти та затвердження Статутів.
6.3. Про затвердження додатка № 1 до рішення районної ради від 07.07.2011 року № 100 в новій редакції.

7. Про звернення Баранівської районної організації ветеранів України.

910

вельч
Також розглянули інші ( непрофільні) питання.

9 жовтня

Прокуратура застерігає: інтернет шопінг - не лише благо цивілізації, а й чергова можливість шахраїв незаконно збагатитись

Інтернет шопінг - не лише благо цивілізації, а й чергова можливість шахраїв незаконно збагатитись. Детальніше тут

Графік засідань постійних комісій у жовтні 2018 року

Графік засідань постійних комісій у жовтні 2018 року можна побачити тут

Робоча поїздка заступника голови районної ради до Дубрівської ОТГ

20 вересня заступник голови ради Кравчук Тетяна відвідала з робочою поїздкою Дубрівську ОТГ. Метою візиту було підготовка до чергової сесії районної ради, на якій планується розглянути  питання підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, а також робота відділення Укрпошти на території ОТГ ( в порядку контролю). Була проведена бесіда із завідуючою аптекою, начальником відділення пошти. Результати зустрічей обговорено із керівництвом Дубрівської ОТГ,  а також із депутататом районної ради Козиренко В.П. По завершенню зустрічі було оглянуто приміщення Дубрівської АЗПСМ, стан ремонту кабінетів та термосанації приміщення. 

очта

 

коз

дубр

апт3

апт2

апт

 

Привітання голови районної ради з Днем рятівника

                           

рят

 Шановні рятівники, щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем рятівника! 

     Ваша професія викликає заслужену повагу і шану кожного мешканця району, адже саме рятувальники першими приходять на допомогу людям, дають надію і оптимізм постраждалим.
       На Ваших плечах не тільки забезпечення техногенного і природного благополуччя, а й життя, здоров'я та долі багатьох людей. Ви з гідністю виконуєте доручену справу, щодня відстоюючи у різноманітних екстремальних ситуаціях людські життя та народне добро. Спасибі вам за вірність обов'язку, за постійну готовність до боротьби з незваним лихом, за те, що вдень і вночі стоїте на варті безпеки.
        Бажаю вам мирного неба, міцного здоров'я, якомога менше тривожних викликів і безсонних ночей!

З повагою ,
голова районної ради С.М'ялківський

Відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради в смт.Кам'яний Брід

       14 вересня на базі Кам'янобрідської селищної ради відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності. Окрім членів даної постійної комісії у засіданні взяли участь голова районної ради Сергій М'ялківський, головний лікар КНП «Довбиський селищний ЦПМСД» Тетяна Пісчанська та депутати районної ради, які входять до складу інших постійних комісій.
       Учасники виїзного засідання ознайомилися з роботою дошкільного навчального закладу, Кам'янобрідської ЗОШ І-ІІІ ст., СП ТОВ «РІФ-1», відвідали музей фаянсу у Будинку культури та котельню. Депутат районної ради, головний лікар Кам'янобрідської АЗПСМ Василь Півень розповів про те, як нині працює лікувальний заклад ( на даний час входить до структури КНП «Довбиський селищний ЦПМСД») та провів ознайомчу екскурсію.
       Розпочалося засідання комісії в приміщенні селищної ради. Після вступного слова голови районної ради Сергія М'ялківського, голова постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності Вікторія Ількович ознайомила з порядком денним. Обговорювали стан фінансування закладів освіти, культури, медицини на території Кам'янобрідської селищної ради за 8 місяців 2018 року.
       Головний лікар Тетяна Пісчанська презентувала досвід роботи КНП «Довбиський селищний ЦПМСД» в умовах реалізації медичної реформи та повідомила про те, як нині надаються послуги населенню.
       На завершення, селищний голова Володимир Костінський розповів про проведену селищною радою роботу за 8 місяців 2018р. та поділився планами на майбутнє.

кб15

кб14

кб13

кб12

кб10

кб9

кб8

кб7

 

кб6

кб5

кб4

кб3

кб2

кб1

Про скликання двадцять другої сесії районної ради VІІ скликання

УКРАЇНА
БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Розпорядження
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

від 14 .09. 2018 року № 44 /О-01-03

Про скликання двадцять другої
сесії районної ради VІІ скликання

Відповідно до ст.46 Закону України ,, Про місцеве самоврядування в Україні'' скликати двадцять другу сесію районної ради сьомого скликання 12.10.2018 року о 10.00 год. в залі засідань районної ради.

На розгляд ради вносяться такі питання:

1. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2018 року та делегованих радою повноважень.
2. Про результати діяльності Новоград-Волинської місцевої прокуратури на території Баранівського району протягом першого півріччя 2018 року.
3. Про підготовку комунальних підприємств Баранівської районної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.
4. Інформація про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.
5. Інформація про використання коштів резервного фонду районного бюджету за 9 місяців 2018 року.
6. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року №358
7. Питання комунальної власності.
8. Різне.

На сесію ради запросити депутата обласної ради, голову, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, міського, селищних, сільського голів, керівників підприємств, організацій, установ та громадських організацій району, представників політичних партій та засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                                                                                                                  С.С.М'ялківський

Голова районної ради взяв участь у товариській зустрічі до Дня фізкультури і спорту

11 вересня Баранівській ліцей провів товариську зустріч із спортсменами Першотравенського ЗСО. Змагання відбувалися із настільного тенісу, волейболу та футболу. Відкриваючи змагання, голова районної ради Сергій М'ялківський побажав учасникам гарного настрою та віри у перемогу.

мялк

діти

дан

горш

 

Ви тут: Головна Новини Новини