Графік засідання постійних комісій до 30 сесії

Детальніше з графіком можна ознайомитися тут

2-го грудня у Баранівському районному секторі філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області відбулася зустріч з особами-суб'єктами пробації

2-го грудня у Баранівському районному секторі філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області відбулася зустріч з особами-суб'єктами пробації, за участі майора внутрішнньої служби, старшого інспектора Панчука Ярослава Володимировича та інспектора, капітана внутрішньої служби Куцан Тамари Володимирівни та провідного фахівця з профорієнтації Баранівської філії Житомирського ОЦЗ Кравчук Тетяни Іванівни.
Метою таких заходів є надання профінформаційних послуг громадянам, які вчинили правопорушення не пов'язані з позбавленням волі та потребують допомоги у працевлаштуванні.
На зустріч з'явилися п'ять осіб зазначеної категорії.
Вони були ознайомлені з ситуацією на ринку праці району та міста, наявними актуальними вакансіями. Оскільки їх було не дуже багато, то було проведено ще й індивідуальні бесіди з кожним з метою пришвидшення їх працевлаштування та активізації їх власних зусиль з пошуку роботи.

 

Управління Державної інспекції енергетичного нагляду України у Житомирській області інформує

Управління Державної інспекції енергетичного нагляду України у Житомирській області є структурним територіальним підрозділом Державної інспекції енергетичного нагляду України (Держенергонагляд), що забезпечує реалізацію повноважень Держенергонагляду на території Житомирської області.
Відповідно до Положення про Державну інспекцію енергетичного нагляду України затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 року № 77 Держенергонагляд - є центральним органом виконавчої влади, що здійснює реалізацію державної політики у сфері нагляду (контролю) у галузях електроенергетики та сфері теплопостачання.
Основні завдання Держенергонагляду:
• реалізація державної політики у сфері нагляду (контролю) у галузях електроенергетики та теплопостачання;
• внесення на розгляд Міністра енергетики та вугільної промисловості пропозицій щодо забезпечення формування державної політики у сфері нагляду (контролю) у галузях електроенергетики та теплопостачання;
• організація та здійснення державної політики у сфері нагляду (контролю) у галузях електроенергетики та теплопостачання.
У межах своїх повноважень Держенергонагляд здійснює:
• проведення моніторингу безпеки постачання електричної енергії в Україні за дорученням Мінекоенерго;
• поданя Міненерговугіллю висновки щодо пріоритетності технічних рішень для розвитку системи передачі та систем розподілу, передбачених проектами інвестиційних програм оператора системи передачі та операторів систем розподілу, а також результатів перевірок здійснення учасниками ринку електричної енергії реконструкції та модернізації енергетичного обладнання електричних станцій;
• здійснення розгляду звернень громадян з питань, пов'язаних з діяльністю Держенергонагляду;
• забезпечення інформування громадськості про реалізацію державної політики з питань, що належать до компетенції Держенергонагляду;
• провення моніторингу та контролю за розглядом спірних питань щодо приєднання електричних установок замовників до електричних мереж за принципом "єдиного вікна" та ін.
Крім того працівники Держенергонагляду беруть участь у роботі комісій з розслідування причин і наслідків аварій і пожеж на обладнанні електричних мереж учасників ринку електричної енергії та суб'єктів відносин у сфері теплопостачання, які призвели до порушення режимів роботи інших учасників ринку електричної енергії, суб'єктів відносин у сфері теплопостачання. Так з метою забезпечення належної організації за безпечним та безперебійним проходженням опалювального періоду 2019-2020 років та у відповідності до Закону України ««Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Закону України «Про теплопостачання» Управлінням Державної інспекції енергетичного нагляду України у Житомирській області проводиться постійний моніторинг виникнення технологічних порушень, аварій та відмов в роботі електроустановок, теплових установок, електричних та теплових мереж, що можуть призвести до порушення технологічних процесів та надійності теплопостачання споживачів.
Держенергонагляд у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства.
Державний енергетичний нагляд у галузях електроенергетики і теплопостачання покликаний забезпечити контроль за технічним станом та експлуатацією електричних станцій, теплових, тепловикористальних установок і мереж, а також енергетичного обладнання.
Контакти Управління Державної інспекції енергетичного нагляду України у Житомирській області:
Адреса: 10003, м. Житомир, вул. Старовільська, 2;
Телефони: (0412) 41-81-65
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
Графік роботи:
понеділок – четвер: 9 00 - 1800 (обідня перерва 1300-1345)
п'ятниця: 9 00 - 16 45 (обідня перерва 1300-1345)
субота, неділя: вихідний.

Розпорядження про скликання 30 сесії районної ради

УКРАЇНА
БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Розпорядження
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

від 26 .11. 2019 року № 76/О-01-03

Про скликання тридцятої сесії
районної ради VІІ скликання

Відповідно до ст.46 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні'' скликати тридцяту сесію районної ради сьомого скликання 18.12.2019 року о 10.00 год. в залі засідань районної ради.

На розгляд ради вносяться такі питання:

1. Звіт голови районної ради М'ялківського С.С. про роботу районної ради за 2019 рік.

2. Про Програму економічного і соціального розвитку Баранівського району на 2020 рік.

4. Питання комунальної власності.

5. Про план роботи районної ради на І півріччя 2020 року.

6. Різне.

На сесію ради запросити депутата обласної ради, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, міського, селищних, сільського голів, керівників підприємств, організацій, установ та громадських організацій району, представників політичних партій та засобів масової інформації.

Голова районної ради С.С.М'ялківський

Голова районної ради Сергій М’ялківський взяв участь у фаховій майстерні з питань реформування вторинної ланки медицини

Стан та перспективи реформування вторинної ланки медицини обговорювали в обласній раді 20 листопада на одноденній фаховій майстерні з однойменною назвою. Участь у заході взяв голова районної ради Сергій М'ялківський.

Цей захід відбувся в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який впроваджується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID, та спрямований на представників обласної та районних рад, головних лікарів центральних районних лікарень.

Модератором зустрічі виступив Костянтин Надутий, експерт з медичних питань УАРОР, член координаційної Ради Української Медичної експертної Спільноти (УМЕС), Член Президії Національної Лікарської Ради.

У ході проведення фахової майстерні були обговорені проблемні питання реформування вторинної ланки медицини, шляхи їх вирішення та проаналізована нормативно-правова база на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

Учасники заходу мали можливість отримати фахові відповіді на свої запитання, обмінятися думками та враженнями.

3

3

ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДІЛЬНИЧНИХ ОФІЦЕРІВ ПОЛІЦІЇ

З 11 листопада по 05 грудня 2019 року в Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області
на конкурсній основі 

Бажаючих взяти участь у конкурсі для проходження служби на відповідних посадах у Баранівському відділенні поліції просимо заповнити анкету на офіційному веб-сайті Національної поліції України (npu.gov.ua), де розміщена детальна інформація про перелік вакантних посад та умови конкурсу.

Довідкову інформацію можна отримати в робочі дні з 9:00 до 18:00 за телефонами (0412-40-71-27; 067-412-62-28) або звернувшись безпосередньо до Баранівського відділення поліції (м. Баранівка, вул. Тищика, 7).

В Першотравенському ліцеї відбувся турнір з баскетболу

9 листопада в Першотравенському ліцеї відбувся турнір із баскетболу. Участь взяли учні із Житомира, Бердичева, Першотравенська, Романова. В командному заліку місця розподілилися так :

1 - Бердичів

2 - Першотравенськ

3 - Житомир

4 - Романів.

Також відбулася матчова зустріч ветеранів 50+, в якій брали участь баскетболісти із Хмельницька та Житомира.

Рахунок- 49:49

На заході були пристутні голова районної ради Сергій М'ялківський, начальник управління економічного,агропромислового розвитку, архітектури та ЖКГ РДА Володимир Хіміч, начальник відділу освіти РДА Віктор Оспічук.

Голова районної ради Сергій М’ялківський взяв участь у виїзному обстеженні якості ремонтних робіт доріг Баранівського району

8 листопада  робоча група ОДА провела виїзд в Баранівський район з метою ознайомлення із якістю ремонтих робіт на дорогах державного та обласного значення. Участь взяв і голова районної ради М'ялківський С.С. та начальник управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури  та ЖКГ  РДА Хіміч В.В. До роботи також було залучено депутатів районної, Довбиської селищної ради, старосту Дубрівської ОТГ. Перевірялися якість ремонтних робіт доріг Довбиш-Наталія та Дубрівка- Закриниччя-Забара-Хижівка.

Голова районної ради Сергій М'ялківський взяв участь у роботі постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту Житомирської обласної ради.

Голова районної ради Сергій М'ялківський взяв участь у роботі постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту Житомирської обласної ради.

На її засіданні, яке відбулося 6 листопада було розглянуто звернення депутатів Баранівської районної ради щодо ремонту автодороги Т-06-01 Баранівка-Висока Піч та Т-06-12 Новоград-Волинський Староконстянтинів. Як поінформував в.о. начальника Служби автомобільних доріг в Житомирській області Сергій Заїка, ці ділянки доріг планують ремонтувати у наступному році.

20

17

16

 

Аукціон з продажу об'єктів малої приватизації

Інформація про аукціон приміщення редакції "Слово Полісся" в ЕТС  https://my.zakupki.prom.ua/cabinet/purchases/state_privatization_lot/view/4066

Інформаційне повідомлення тут

Інформація про аукціон приміщення аптеки в смт.Кам'яний Брід в ЄТС https://my.zakupki.prom.ua/cabinet/purchases/state_privatization_asset/view/168131

Інформаційне повідомлення тут

Ви тут: Головна Новини Новини