Депутат районної ради Шевчук О.Ю. взяу участь у VІІІ Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів всіх рівнів

Завершилась VІІІ Всеукраїнська спартакіада серед депутатів всіх рівнів, що відбувалась у Чорноморську Одеської області з 3 по 8 червня.

Після проведення усіх фінальних змагань та підведення підсумків, 8 червня відбулась урочиста церемонія закриття.

Привітали переможців та учасників щорічних змагань заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло , заступник голови ФСТ «Спартак» Володимир Тібабішев.

Отож за результатам усіх змагань збірна Житомирської області посіла третє місце у загальнокомандному заліку. Це вже вчетверте з 2016 року, коли наша команда стає бронзовим призером змагань.

У змаганнях з волейболу наша команда виборола друге місце, поступившись у фіналі переможцям змагань – збірній Івано-Франківської області.

Голова Пулинської районної ради Анатолій Липко та депутат Курненської сільської ради Галина Андрусенко посіли 4 місце з настільного тенісу у загальнокомандному заліку.

У змаганнях з мініфутболу житомирська команда, капітаном якої був депутат обласної ради Руслан Павлюк, увійшла до десятки кращих команд та посіла 8 місце.

Також 8 місце у загальнокомандному заліку посіли шахматисти та шашисти у складі Кочерівського сільського голови Катерини Слюсаренко, депутата Ємільчинської селищної ради Віктора Романюка, депутата Соколівської сільської ради Ірини Шевчик та депутата Троянівської сільської ради Євгенія Чирчика.

Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма привітав команду з таким високим результатом.

«Я пишаюся тим, що наші депутати - спортсмени зберігають традицію і втримують за собою третю сходинку п'єдесталу. Це – престиж і для депутатів та всієї Житомирщини», - сказав голова обласної ради.

Нагадаємо, що на Всеукраїнську спартакіаду з'їхалися майже 300 учасників збірних команд з 16-ти областей України: Житомирської, Івано-Франківської, Сумської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Чернігівської, Чернівецької,Черкаської та Одеської. Найменшою збірною по кількості учасників стала збірна Чернігівської області, яка складалася з одного депутата.

Організатор змагань серед депутатів – фізкультурно-спортивне товариство «Спартак». Керівником житомирської делегації був Борис Шевчик, голова Житомирської організації ФСТ «Спартак».

Участь у Спартакіаді взяв депутат районної ради Шевчук Олег Юрійович ( команда волейболу).

шевчук

Інформація про проведену чергову сесію районної ради

31 травня відбулося пленарне засідання чергової сесії районної ради. Депутати розглянули такі питання:

1. Про хід виконання рішення районної ради від 17.03.2017 року №269 «Про цільову Програму щодо забезпечення та захисту прав дітей у Баранівському районі до 2020 року».

2. Про роботу Баранівської районної ради ветеранів за 2018 – 2019 роки.

3.Звіт постійної комісії з питань законност правопорядку, прав людини, регламенту та депутатської етики.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2018 року № 466 «Про районний бюджет Баранівського району на 2019 рік».

5. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Трудовий архів Баранівського району» в новій редакції.

6. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року.

7. Про зміни в оплаті праці голови районної ради.
8. Про внесення змін до рішення районної ради від 17.03.17р. № 275 «Про затвердження списку присяжних».

9. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

10. Про звернення депутатів Баранівської районної ради до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, Державного бюро розслідувань, Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницької обласної ради.

11. Про виконання депутатського запиту Більчука С.А.

12. Про виконання депутатського запиту Слюсарчук Г.М.

Також було нагороджено Грамотою Верховної Ради України депутата районної ради Ількович В.Л.

Із рішеннями та результатами поіменногг голосування можна ознайомитися в розділі "Документи".

Баранівська районна рада оголошує конкурс на передачу в оренду частини нежитлового приміщення

Баранівська районна рада оголошує конкурс на передачу в оренду:

- частини гаражного приміщення площею 19,0 кв.м., за адресою: м. Баранівка, вул. Соборна, 12, для зберігання автомобіля.

Стартова розрахункова орендна плата становить 13,54 грн. за 1 кв. м. у місяць ( без ПДВ) станом на 01.06. 2019 року.

Заяви приймаються на протязі десяти днів з дня опублікування.

Конкурс відбудеться 14.06.2019 року о 10-30 год. в кабінеті заступника голови районної ради.

Відшкодування витрат по проведенню конкурсу проводить переможець конкурсу.

Ознайомлення з умовами конкурсу за адресою: м. Баранівка вул. Соборна ,12 каб. 2, тел. 4-23-58.

Конкурсна комісія.

Вітаємо з ювілеєм!

Баранівська районна рада щиросердечно вітає із ювілеєм директора КП "Трудовий архів Баранівського району" Шемчук Тетяну Федорівну!

Нехай доля буде привітною, а на життєвому шляху зустрічаються лише світлі і добрі люди. Господнього благословення і успіхів у всіх починаннях!

Результат пошуку зображень за запитом "квіти"

Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма провів виїзний прийом громадян - жителів Баранівського району

5 червня у приміщенні Баранівської районої ради проводив особистий прийом громадян голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма.  Жителі району зверталися із питаннями виконання рішень суду, дотримання трудових прав, благоустрою та стану доріг та мостів, надання матеріальної допомоги, оздоровлення дітей учасників бойових дій.

Участь у прийомі громадян також взяли голова районної ради Сергій М"ялківський, голова районної державної адміністрації Микола Вельчинський, депутат обласної ради Наталія Кокітко, депутати районної ради Вікторія Ількович та Іван Цимбалюк. По завершенні прийому відбувся круглий стіл за участю секретаря Першотравенської селищної ради Лариси Піщанецької, Дубрівського сільського голови Віктора Козиренка, Кам'янобрідського селищного голови Володимира Костінського та Довбиського селищного голови Юрія Домашина. Керівники обговорили нагальні питання життєдіяльності Баранівського району.

Також Володимир Ширма вручив Грамоту Житомирської обласної ради та цінний подарунок головному редактору газети "Слово Полісся" Оксані Пилипчук за сумлінне відношення до роботи журналіста та з нагоди професійного свята.

 ширма2ширма3ширмаширма1ширширм

Баранівська районна рада оголошує конкурс на передачу в оренду частини приміщення

Баранівська районна рада оголошує конкурс на передачу в оренду:

- частини приміщення друкарні загальною площею 20,0 кв.м., за адресою: м. Баранівка, вул. Поліська, 7, для розміщення офісу.

Стартова розрахункова орендна плата становить 32,11 грн. за 1 кв. м. у місяць ( без ПДВ) станом на 01.06. 2019 року.

Заяви приймаються на протязі десяти днів з дня опублікування.

Конкурс відбудеться 14.06.2019 року о 10-00 год. в кабінеті заступника голови районної ради.

Відшкодування витрат по проведенню конкурсу проводить переможець конкурсу.

Ознайомлення з умовами конкурсу за адресою: м. Баранівка вул. Соборна ,12 каб. 2, тел. 4-23-58.

Конкурсна комісія.

Виїзний прийом голови Житомирської обласної ради Ширми Володимира Васильовича

5 червня відбудеться виїзний прийом голови Житомирської обласної ради Ширми Володимира Васильовича. 

Прийом буде проводитися за адресою : м.Баранівка, вул.Соборна,12, перший поверх, кабенет голови районної ради. 

Попередній запис на прийом проводиться за тел:04144-4-23-58, 04144-3-10-20.

Депутати завершили підготовку до чергової сесії

28 та 29 травня провели свої засідання постійні депутатські комісії та погодили порядок денний 27 сесії районної ради, яка відбудеться 31 травня о 10-00 год в великому залі засідань.

ато

 апк

 

 

Інформація про роботу Баранівської районної ради по природоохоронних питаннях та запобіганню надзвичайним ситуаціям

Прийняті програми:

1. Програма охорони навколишнього природного середовища до 2020 року (рішення районної ради від 16.06.2010 року № 580).

2. Програма «Питна вода Баранівського району на 2006 – 2020 роки» (рішення районної ради від 20.11.2007 року № 236).
3. Програма створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків в Баранівському районі на 2015 – 2019 роки (рішення районної ради від 03.04.2015 року № 609).

Неодноразово на сесіях районної ради заслуховувались інформації Управління Держспоживслужби в Баранівському районі, Державної екологічної інспекції України про стан води в річках Хомора та Случ, підтримували звернення депутатів Новоград – Волинської районної ради до Верховної ради України, Кабінету Міністрів України про виділення коштів на екологічне оздоровлення річки Случ.

Планується на 27 сесії районної ради (31.05.19р.) розглянути і підтримати звернення депутатів Новоград – Волинської районної ради, прийняте на 20 сесії 03.05.2019р. до Верховної ради України, Кабінету МіністрівУкраїни, Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, Державного бюро розслідувань, Житомирської, Хмельникької обласних державних адміністрацій та обласних рад щодо екологічного стану басейну річок Хомора та Случ.

Змагання в Першотравенському ліцеї

14 травня 2019 року на базі Першотравенського ліцею відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У змаганнях взяли участь 2 рої закладів загальної середньої освіти, що перебувають у комунальній власності Баранівської районної ради – рій «Кам'яні вовки» Кам'янобрідського ліцею ім. В.Чорновола, рій «Вільні козаки» Першотравенського ліцею і 3 рої закладів загальної середньої освіти Дубрівської сільської об'єднаної територіальної громади: рій «Дубрівські козаки» Дубрівської ЗОШ І-ІІІ ст., рій «Литаври» Мокренської ЗОШ І-ІІІ ст., рій «Українці» Хижівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Змагання проходили за трьома блоками:

- військово-патріотичний (Конкурс строю та пісні «Впоряд», стрільба із пневматичної зброї «Стрільба», надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник»);

- історичний (інтелектуальна гра-вікторина «Відун»);

- туристично-краєзнавчий блок (туристсько-спортивна смуга перешкод).

Юні джури продемонстрували добру підготовку, злагоджені командні дії, знання і вміння із стройової підготовки та виконання маршових патріотичних пісень козацької тематики, із історії України, надання першої медичної допомоги, змагалися на туристсько-спортивній смузі перешкод та удосконалювали навички стрільби.

За результатами змагань було визнано переможцями І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в загальнокомандному заліку:

- І місце - рій «Вільні козаки» Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- ІІ місце – рій «Українці» Хижівської ЗОШ І-ІІІст.;

- ІІІ місце - рій «Кам'яні вовки» Кам'янобрідського ліцею ім. В.Чорновола.

Переможців було нагороджено кубком і дипломами відділу освіти, охорони здоров'я, сім'ї, молоді, спорту та культури Баранівської райдержадміністрації, Дубрівської сільської ради.

15 травня відбулися спортивні змагання  - першість області з баскетболу серед школярів. Перше місце зайняли представники Бердичівського району.

DSC 2431

DSC 0183

DSC 0040

60359027 667981483632957 3193556944786817024 n

60232303 2362438240699506 6006678227798458368 n

60176164 1057933327723894 1221584755925975040 n

Ви тут: Головна Новини Новини