Депутати відвідали Мар'янівський старостат Довбиської ОТГ

По завершенню пленарного засідання 29-ої сесії депутати відвідали селище Мар'янівку. Ідея такої зустрічі полягала в можливості ознайомлення співпраці органів місцевого самоврядування із виконавчою владою в процесі виконання Програми соціально-економічного розвитку Баранівського району на 2019 рік .

Зустрічали гостей в.о. старости Добровольський Олександр Петрович та депутат районної ради , директор ПрАТ "Мар'янівський склозавод" Костюк Петро Степанович. 

Спочатку депутатів ознайомили із роботою підприємства, де за зміну виробляють близько 400 000 скляних пляшечок. Сереня зарплата складає 11 000 гривен. На підприємстві чистота, порядок та дисципліна, а працівники чемні та дуже привітні.

Далі депутатів ознайомили із подарунком підприємства селищу - парком "Мар'яночка". Тут і співаючий фонтан, і Ейфелева вежа, альтанки, фотозони для молодят. Після цього депутати оглянули літній амфітеарт та парк відпочинку в центрі селища.

Не оминули увагою місцевий дитсадок,школу та костел, де депутати чули слова вдячності на адресу керівництва заводу. Жодний цей заклад не оминає своєю увагою ПрАТ "Мар'янівський склозавод".

скловар

костюк

фонтан

бутил

Депутати залишилися приємно враженими знайомстом із Мар'янівським старостатом.

завод

Депутати районної ради провели черговову сесію

18 жовтня  депутати розглянули наступні питання порядку деннного сесії:

1.Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2019 року та делегованих радою повноважень.

Доповідач: Хіміч В.В. – начальник управління економічного,агропромислового розвитку, архітектури та житлово - комунального господарства районної державної адміністрації
2. Про дотримання ветеринарно-санітарних вимог на об'єктах харчової промисловості, торгівлі та громадського харчування.

Доповідач: Козир Ю.Г. - начальник Баранівського
управління Головного управління Держпродспоживслужби Житомирській області

3.Про результати діяльності Новоград-Волинської місцевої прокуратури на території Баранівського району за І півріччя 2019 року.
Доповідач: Гресько Г.С. – прокурор Новоград – Волинської місцевої прокуратури

4.Звіт постійної комісії з питань агропромислового розвитку, промисловості, бізнесу та соціально – економічного розвитку району Баранівської районної ради.

Доповідач: Козеренко В.П. – голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку, промисловості, бізнесу та соціально – економічного розвитку району Баранівської районної ради

5. Питання районного бюджету:

5.1. Інформація про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.
5.2. Інформація про використання коштів резервного фонду районного бюджету за 9 місяців 2019 року.
5.3. Про затвердження розпорядження голови Баранівської районної державної адміністрації .
5.4.Про надання одноразової грошової допомоги Катеринчик Ю.Б.
5.5.Про надання одноразової грошової допомоги Никитюку І.П.
5.6.Про надання одноразової грошової допомоги Штольбі Т.В.
5.7. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2018 року № 466 «Про районний бюджет Баранівського району на 2019 рік».
5.8. Про внесення змін до рішення районної ради від 08.02.2019 року №482 «Про внесення змін до переліку об'єктів, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

Доповідач: Хіміч Л.В. – головний спеціаліст відділу
фінансів районної державної адміністрації

6. Питання комунальної власності.

6.1. Про затвердження розпорядження голови районної ради.
6.2. Про списання Дошки пошани.

6.3. Про введення штатних одиниць.

Доповідач: Кравчук Т.В. – заступник голови
районної ради

7. Різне.

7.1. Інформація про відповідь Баранівської міської ради, щодо використання переданої нежитлової будівлі та земельної ділянки за адресою: м. Баранівка , вул. Соборна, 55а.

Окрім цього участь у сесії взяла депутат обласної ради, перший заступник Баранівського міського голови Наталія Кокітко, яка розповіла про перспективи функціонування вторинної ланки медицини.

півень

трибуна

сесія

ост

кост

горшк

 більч

Інформація про роботу комунальної установи "Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського"

Надаємо для ознайомлення інформацію про роботу комунальної установи "Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського". 1,  2,  3

Засідання постійних комісій триває

В ході підготовки до чергової сесії районної ради депутати працюють в постійних комісіях. 15 жовтня провели свої засідання згідно графіку три постійних комісії (з питань захисту прав учасників АТО та сприяння вирішенню соціальних питань їх сімей,з питань охорони здоров'я, освіти, культури та соціального захисту населення, з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту та депутатської етики).

16 жовтня розпочалося спільне засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, з питань агропромислового розвитку, промисловості,бізнесу та соціально -економічного розвитку району.

Інформація щодо нового маршруту

З ініціативи Баранівської районної ради, райдержадміністрації та пасажироперевізника Куят В.Г. в Баранівському районі планується відкриття нового маршруту "Дубрівка-Київ" через Баранівську автостанцію з режимом роботи 1 оборотний рейс, щоденно у звичайнрому режимі руху.

На даний час пасажироперевізником ведуться переговори з жителями с.Дубрівка щодо розкладу руху маршруту та часу його відправлення із с.Дубрівка та м.Київ.

Пробні перевезення розпочнуться псля 15 жовтня поточного року.

Графік засідань комісій до 29 сесії

З графіком можна ознайомитися тут

Держпраці консультує населення

Декретниця виходить на роботу: які дії роботодавця? читайте тут

Доплата за інтенсивність праці: розмір та умови встановлення. читайте тут

Особливості надання та оплати відпусток переведеного працівника читайте тут

Підсумований облік робочого часу: встановлення та оплата праці читайте тут

 Працівниця знаходиться у відпустці для догляду за дитиною до шести років: чи зберігається за нею робоче місце? читайте тут

Скільки годин може працювати сумісник та за яким графіком: нагадування від Держпраці читайте тут

Як правильно та без наслідків скоротити працівників? читатйте тут

Привітали ювіляра

Голова районної ради привітав з особистим ювілеєм колишнього депутата районної ради, ветерана праці Валентина Трохимовича Кухтюка. До привітань приєдналися голова районної ради ветеранів Іван Цимбалюк, начальник управління РДА Володимир Хіміч.

кухтюк2

 

Розпорядження про скликання чергової сесії

УКРАЇНА
БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

від 24.09.2019р. № 59/О-01-03

Про скликання двадцять дев'ятої
сесії районної ради VІІ скликання

Відповідно до ст.46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні" скликати двадцять дев'яту сесію районної ради сьомого скликання 18.10.2019 року о 10.00 год. в залі засідань районної ради.

На розгляд ради вносяться такі питання:

1. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2019 року та делегованих радою повноважень.
2. Про дотримання ветеринарно-санітараних вимог на об'єктах харчової промисловості, торгівлі та громадського харчування.
3. Інформація про результати діяльності Новоград-Волинської місцевої прокуратури на території Баранівського району протягом першого півріччя 2019 року.
4. Звіт постійної комісії з питань агропромислового розвитку, промисловості, бізнесу та соціально – економічного розвитку району Баранівської районної ради.
5. Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.
6. Звіт про використання коштів резервного фонду районного бюджету за 9 місяців 2019 року.
7. Питання районного бюджету.
8. Питання комунальної власності.
9. Різне.

На сесію ради запросити депутата обласної ради, голову, заступника голови, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, міського, селищних, сільського голів, керівників підприємств, організацій, установ та громадських організацій району, представників політичних партій та засобів масової інформації.

Голова районної ради С.С.М'ялківський

Голова районної ради Сергій М’ялківський взяв участь у місячника військово-патріотичного виховання молоді

19 вересня 2019 року о 10:00 год на території Баранівського РСТК ТСОУ було проведено відкриття місячника військово-патріотичного виховання молоді. Участь у заході взяв голова районної ради Сергій Сергійович М'ялківський, голова Житомирської ОО ТСОУ Михайло Олександрович Ніколусь, заступник голови ради ветеранів афганців Володимир Кундельський, старший методист відділу освіти Олена Бортнік, заступник голови обласної організації ТСОУ Олександр Васильович Дячук, директори автошкіл Андрушівки, Житомира та Коростишева.
Після відкриття місячника було проведено районні змагання з ВОЄНІЗОВАНОГО КРОСУ.
Прибули на змагання вісім команд з району: Баранівський професійний ліцей, Баранівський ліцей № 1, Баранівський ліцей № 2, Першотравенський ліцей, Полянківська ЗОШ, Дубрівська ЗОШ, Смолдирівська ЗОШ, Кашперівська ЗОШ.

Переможцями змагань стали:
1 місце - Кашперівська ЗОШ;
2 місце - Першотравенський ліцей;
3 місце - Баранівський ліцей № 1.
Кращими спортсменами змагань в особистому заліку стали:
1 місце - Гамза Максим;
2 місце - Процун Ілля
3 місце - Трубійчук Сергій.
Переможці змагань були нагороджені дипломами, грамотами ТСОУ та грошовими преміями.

 ТСОУ

Ви тут: Головна Новини Новини