Понініківська картонно-паперова фабрика інформує про стан робіт на очисних спорудах

Об'єм виконаних робіт на очисних спорудах підприємства станом на 21 серпня 2020р.
1. Продовжується наступний етап робіт із в'язання армуючої сітки зовнішніх стін та перестінок конструкції аеротенку. Згідно будівельних планів, висота конструкції з арматури та бетону має бути 5 метрів.
2. Будівельники продовжують роботи із підготовки гнутих елементів арматури (16мм) для конструкції.
3. Продовжується комплекс робіт із будівництва та монтажу опалубка і поетапне укріплення бетонним шаром розподільчої камери аеротенка. Товщина бетонного шару – 200мм.
4. Розпочато комплекс внутрішніх облицювальних робіт в приміщенні повітродувної станції.

Зазвичай для більшості працюючих – останній літній місяць є чи не найпопулярнішим періодом відпусток. Проте для працівників паперової фабрики та підрядних організацій, що задіяні на будівельному майданчику очисних споруд, серпень місяць був чи не найпродуктивнішим.
Наразі продовжується наступний етап робіт із в'язання армуючої сітки зовнішніх стін та перестінок конструкції аеротенку. Згідно будівельних планів, висота конструкції з арматури та бетону має бути 5 метрів, а ширина укріплюючого шару бетону – не менше 400 мм. Не менш важливою залишається ділянка роботи із будівництва та монтажу опалубка і поетапне укріплення бетонним шаром розподільчої камери аеротенка. Товщина бетонного шару, що має скріплювати опалубки і розподільчу камеру аеротенка – 200 мм, тож будівничі чітко відстежують відповідні нормативи щоб запобігти недоброякісній роботі. В приміщенні повітродувної станції розпочато комплекс внутрішніх облицювальних робіт.
Станом на третю декаду серпня всі роботи, згідно проекту з технічного переоснащення вузла біологічної очистки очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна», ведуться згідно затвердженого графіку.

обр

риш

Понініківська картонно-паперова фабрика продовжує інформувати про стан робіт з реконструкції очисних споруд

Об'єм виконаних робіт на території очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» станом на 14 серпня
1. Здійснено заміну запірної арматури в розподільчому колодязі між радіальними відстійниками та муловими майданчиками.
2. Завершено комплекс робіт із заливання шаром бетону (300мм) будівельного майданчика під аеротенк №1 ( розміри 37,8 м на 23,31 м)
3. Завершено укладання конструкцій армуючої сітки на днищі аеротенка №1.
4. Закуплено та завезено чергову партію арматури для в'язання армуючої сітки стінок аеротенка.
5. Ведеться комплекс робіт із підготовки арматурних матеріалів для використання їх в конструкції стінок аеротенка.
6. Продовжуються роботи з монтажу опалубка та поетапного заливання бетоном розподільчої камери аеротенка.

Середина останнього літнього місяця ознаменувала реалізацію на території очисних споруд частини будівельних робіт, що передують монтажу конструкції аеротенка і встановленню основного обладнання. Так, уже повністю виконано комплекс робіт, пов'язаних із бетонуванням та монтажем зміцнюючих конструкцій на всій території будівельного майданчику під аеротенк №1.
Якщо говорити мовою цифр, то це майже дев'ятсот квадратних метрів бетонної площі, товщиною майже півметра із врахуванням внутрішніх зміцнюючих конструкцій, на які було використано понад 60 тон арматури. За ці дні було здійснено майже півсотні ходок великогабаритних бетоновозів в допомогу працюючим, щоби на будівельному майданчику, де планується встановлення аеротенку, розподілити понад 300 кубів бетону.
Цього тижня поряд із підготовкою основного будівельного майданчику під встановлення аеротенку, було здійснено комплекс робіт на інших об'єктах очисних споруд, зокрема, здійснено заміну запірної арматури в розподільчому колодязі між радіальними відстійниками та муловими майданчиками, продовжуються роботи з монтажу опалубка та поетапного заливання бетоном розподільчої камери аеротенка, продовжується ряд інших, малопомітних за об'ємами робіт, які в загальному наближають до кінцевого результату реалізацію плану з технічного переоснащення вузла біологічної очистки очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна».

пон

 gjy4

gjy3

gjy2

Розпорядження про скликання чергової 34 снесії

УКРАЇНА
БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Розпорядження
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

від 07.08. 2020 року № 24 /О-01-03

Про скликання тридцять четвертої
сесії районної ради VІІ скликання

Відповідно до ст.46 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні'' скликати тридцять четверту сесію районної ради сьомого скликання 28.08.2020 року о 10.00 год. в залі засідань районної ради.

На розгляд ради вносяться такі питання:

1. Про підготовку шкіл та дошкільних навчальних закладів Баранівського
району до нового 2020-2021 навчального року.

2. Про підготовку комунальних підприємств Баранівської районної ради до роботи в осіньо – зимовий період.

3. Питання районного бюджету.

4. Різне.

На сесію ради запросити депутата обласної ради, голову, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, голів селищних рад, керівників підприємств, організацій, установ та громадських організацій району, представників політичних партій та засобів масової інформації.

Голова ради С.С.М'ялківський

Обсяг виконаних робіт по очисних спорудах ТОВ «ПКПФ-Україна» станом на 07.08.20 р.

1. Завершено роботи по облицюванню зовнішніх стін приміщення повітродувної станції.
2. Проводяться роботи по виставленню опалубки під розподільчу камеру аеротенків.
3. Закуплено запірну арматуру для заміни в розподільчому колодязі між радіальними відстійниками.
4. Закуплено чергову партію арматури для в'язання армуючої сітки під аеротенки з випуском арматури на зовнішні та внутрішні стіни.
5. Продовжується в'язання армуючої сітки під аеротенки з випуском арматури на зовнішні та внутрішні стіни.
6. Розпочато виставлення опалубки по зовнішніх стінках споруди аеротенка.

P.S.
На ТОВ «ПКПФ-Україна», від китайського виробника обладнання, надійшов інформаційний лист, щодо готовності до відвантаження повітродувок моделі CSR-200.

 gjy2gjy

 

 

Понінківська КПФ інформує про хід виконання робіт з реконструкції очисних спорід

Об'єм виконаних робіт на очисних спорудах станом на 24 .07.20р.
1. Завершено роботи із заливання підготовчого шару бетону на будівельному майданчику для встановлення аеротенка №1.
2. Виконано комплекс робіт із покриття всієї площі бетонної площадки праймером.
3. Згідно технологічного процесу покрито всю поверхню подвійним шаром гідроізоляційного матеріалу.
4. Закуплено і доставлено матеріали для в'язання армуючої сітки під аеротенк.
5. Розпочато в'язання армуючої сітки для обв'язки та укріплення майданчику під аеротенк.
6. Виготовлено та змонтовано ворота та двері в приміщенні повітродувочної, регентного залу та в приміщення повітродувочної підстанції.

Ні присутність аж тричі за місяць представників екологічних перевіряючих інстанцій, ні часті відвідування території очисних усіх бажаючих на власні очі побачити реалізацію проекту з технічного переоснащення, не змогли відволікти від виконання своїх професійних зобов'язань будівельників, що працюють задля покращення ефективності роботи очисних споруд Понінківської картонно-паперової фабрики.
Протягом минулого тижня було повністю завершено комплекс робіт із заливкою підготовчого шару бетону під встановлення аеротенку №1. Після затвердіння, згідно технологічних норм, підготовчий шар було оброблено праймером та накрито подвійним шаром гідроізоляційного матеріалу. Разом із тим, на територію очисних доставлено всі необхідні матеріали для в'язання армуючої сітки, яка буде використана для обв'язки аеротенка і укріплення будівельного майданчика, на якому планується встановлення конструкції. Наближається до завершального етапу будівництво приміщення повітродувочної станції, протягом тижня змонтовано та встановлено вікна, двері та ворота в приміщення машинного залу, регентної та повітродувочної підстанції.

 

115930723 2656596647945849 796667427885943858 o

116105822 2656596177945896 2575238129137839376 o

116114139 2656596334612547 1697293234542919481 o

116207107 2656596517945862 9168944316681450027 o

11

23

116426020 2656596804612500 2278704283531384515 o

34

Інформація по будівництву очисних споруд ПКПФ

Об"єм виконаних робіт на очисних спорудах ТОВ «ПКПФ-Україна» станом на 17.07.20р.
1. Завершено роботи з формування щебеневої подушки під бетонування будівельного майданчика аеротенку.
2. Розпочато встановлення опалубка та укладання гідробар'єру під заливку підготовчого шару бетону площадки, на якій буде встановлено аеротенк.
3. Визначено остаточні межі, розширено та поглиблено територію під встановлення і монтаж розподільчого колодязя (стічних вод).
4. Здійснено комплекс робіт з формування щебеневої подушки та заливання підготовчого шару бетону під розподільчий колодязь.
5. Розпочато роботи із виготовлення армуючої сітки під розподільчий колодязь.
6. У приміщенні повітродувочної станції встановлено вікна, продовжується робота із виготовлення та встановлення дверей.
7. Здійснено закупівлю матеріалів та труб діаметром 325 мм для обв'язки аеротенка.
8. Доставлено, змонтовано та підключено до електромережі установку для здійснення допоміжних робіт з будівництва і монтажу аеротенка (електрокран).

Станом на середину липня всі роботи щодо технічного переоснащення вузла біологічної очистки ведуться згідно затвердженого графіку. Повністю завершено комплекс робіт, пов'язаних із формуванням щебеневої подушки, розпочато встановлення опалубка та укладання гідробарєру, що передують заливці будівельного майданчику підготовчим шаром бетону .
Остаточно визначено межі, розширено та поглиблено територію під встановлення та монтаж розподільчого колодязя для неочищених вод. На визначеній території сформовано щебеневу подушку, згідно будівельних технологій, залито підготовчим шаром бетону і розпочато роботи з монтажу армуючої сітки.
У приміщенні повітродувочної станції встановлено вікна, продовжується робота із виготовлення та встановлення дверей. Здійснено закупівлю металевих та будівельних матеріалів для робіт із будівництва майданчиків під аеротенк та розподільчий колодязь, труб діаметром 325 мм для обв'язки аеротенка. Доставлено, змонтовано та підключено до електромережі установку для здійснення допоміжних робіт з будівництва і монтажу аеротенка (електрокран).
Розпочато роботи із бетонування підготовчого шару будівельного майданчика.
Більше інформації на офіційному сайті ТОВ «ПКПФ-Україна» та на сторінці у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/groups/pkpfactory

109626478 2651178371821010 1639506575583287592 o

109626478 2651178371821010 1639506575583287592 o

109898172 2651177111821136 848035959024173621 o

110191499 2651178691820978 4599769205693611887 o

 109626478 2651178371821010 1639506575583287592 o

Понініківська картонно-паперова фабрика інформує

Початок третьої декади червня був дощовим, і на певний період знову призупинив виконання комплексу земляних робіт, що передували засипці щебенем і бетонуванню площадки під встановлення аеротенка. Разом з тим все ж висипано і укріплено додатковий заїзд техніки до котловану, демонтовано поворотний та вхідний колодязі в ставку біологічної очистки першої групи, які за понад півстоліття «зрослися» із землею.
Підготовлено місце, визначено іі поглиблено територію для встановлення розподільчого колодязю стічних вод на аеротенк. Надолужено комплекс робіт, що сприяють підключенню до електропостачання майбутніх конструкцій вузла біологічної очистки. Зокрема, встановлено огороджувальну захисну сітку навколо приміщення трансформаторної підстанції, закрито трасу силового кабелю на 6 тисяч кВ та облагороджено прилеглу територію, демонтовано 70 метрів повітряної лінії електропередач. Робітники працюють у дві зміни, використовуючи кожну погожу годину для виконання комплексу запланованих задач.

Об'єм виконаних робіт станом на 26.06.2020р.
1. Висипано і облаштовано додатковий заїзд до котловану (будівельного майданчику).
2. Продовжуються роботи з планування і часткового поглиблення території майбутнього будівельного майданчику.
3. Демонтовано поворотний та вхідний колодязі в ставку біологічної очистки першої групи.
4. Очищено і поглиблено територію під монтаж розподільчого колодязя стічних вод на аеротенк.
5. Продовжуються заходи із відкачування води з території будівельного майданчика.
6. Змонтовано огороджувальну захисну сітку навколо приміщення трансформаторної підстанції.
7. Демонтовано 70 м повітряної лінії електропередач.
8. Закрито та облагороджено трасу силового кабелю на 6000кВ, сплановано прилеглу територію.
9. Придбано вікна в приміщення повітродувочної станції, розпочато їх встановлення.
Адміністрація Понінківської картонно-паперової фабрики продовжує ознайомчі пізнавальні поїздки своїх працівників на територію очисних споруд підприємства. Мета подібних заходів - наочно показати всім бажаючим, насамперед жителям прибережних районів стан виконання адміністрацією фабрики зобов'язань щодо реалізації проекту технічного переоснащення вузла біологічної очистки очисних споруд. Всі бажаючі працівники фабрики і жителі прибережних районів річок Хомора та Случ мають можливість побувати на території очисних споруд, на власні очі бачити їх стан та переконатися у здійсненні комплексу робіт з покращення роботи очисних.

106535908 2633826100222904 540916329336436840 o

106206160 2632990813639766 1551064904077762637 o

106083050 2633825740222940 8678983357334199748 o

106005531 2633826340222880 7978170431754677995 o

106004645 2633827200222794 7495085699509761435 o

105924859 2632990493639798 85872406548338545 o

Щотижнева інформація від ТОВ "ПКПФ-Україна"

На виконання спільного рішення представників керівництва Баранівського району та громади і Полонського району та Полонської та Понінківської громад ТОВ "ПКПФ-Україна" надіслала  для інформування населення щотижневу інформацію про стан виконання робіт на очисних спорудах Понінківської картонно-паперової фабрики.

Отож,об'єм виконаних робіт на очисних спорудах станом на 19.06.20р наступний:
1. Виконана обв'язка трансформатора 630 кВ*А.
2. Здійснено монтаж контуру заземлення ТП-2 та проведено заміри опору контуру.
3. Змонтовано секції 0,4кВ в ТП-2.
4. В ТП-2 прокладено резервний кабель потужністю 6кВ.
5. Здійснено випробування кабелю потужністю 6кВ, роз'єднувача на 6кВ та трансформатора в ТП-2.
6. Здійснено перевірочний запуск трансформатора 630 кВ*А в холостому режимі.
7. Завершено утеплення стелі та завершено комплекс робіт із накриття даху в приміщенні повітродувочної станції.
8. Проводиться комплекс робіт із кінцевої зачистки території котловану під майданчик для будівництва та встановлення аеротенка.
9. В зв'язку із дощовою погодою здійснюється постійне відкачування дренажних та дощових вод із території провадження будівельних робіт

Інформація ТОВ "Понінківська картонно-паперова фабрика - Україна"

Незважаючи на загальну тенденцію погіршення стану водоймищ в Україні в цілому, питання екологічного стану річки Хомори залишається серед найактуальніших. У центрі уваги залишається діяльність Понінківської картонно-паперової фабрики, як одного із найбільших водокористувачів річки і власника очисних споруд, до яких закільцьована каналізаційна система 8-тисячного селища Понінка.
В першій декаді квітня 2020 року підприємством було отримано «Висновок з оцінки впливу на довкілля планової діяльності «Технічне переоснащення вузла біологічної очистки очисних споруд виробничих стоків ТОВ «ПКПФ-Україна» продуктивністю 7 000 м3 на добу». Відразу після отримання документу, який надав право на початок провадження планової діяльності, на очисних спорудах підприємства розпочато роботу з реалізації заходів щодо технічного переоснащення, що передбачає заміну аерованих біоставків на аеротенки коридорного типу з пневматичною системою аерації.
В процесі роботи спільно з керівництвом підприємства обговорюються і реалізовуються зауваження та пропозиції фахових спеціалістів, представників генерального проектувальника ТОВ Фірми «Оства» та представників підрядно-будівельної компанії ТОВ «БК»СУ-39», які доволі часто бувають на очисних спорудах і без присутності яких не здійснюються жодні ключові позиції планової діяльності з реконструкції очисних споруд. Весь комплекс робіт ведеться згідно затвердженого графіку, але акцент все ж ставиться на підготовчі роботи з монтажу аеротенка в ставку біологічної очистки, так як ця робота більш ємка і виконується у кілька етапів.
Вже здійснено його осушення ставка біологічної очистки, вивезено осад, продовжуються роботи із заглиблення і вивезення глибинних грунтів. За цей період на території в 0, 25 га вивезено понад три тисячі кубів накопиченого осаду та грунту, ємність заглиблено майже на чотири метри. Здійснивши весь необхідний комплекс підготовчих робіт, саме на цьому місці невдовзі розпочнуть будівництво та монтаж майданчика під аеротенк. Несприятливі погодні умови на певний час затримали виконання земляних робіт на території майбутнього будівельного майданчику, але будівельники надолужують втрачене.
Для забезпечення надійної та ефективної роботи очисних споруд проектом передбачено використання існуючих складових цілісного майнового комплексу очисних споруд - первинних та вторинних відстійників, біологічних ставків другого ступеня, а також існуючих комунікацій. Разом з тим погоджено і будівництво нових складових із закупівлею новітнього дороговартісного обладнання. Уже збудовано будівлю майбутньої повітродувочної станції, завершується етап зведення і утеплення покрівлі, визначено приміщення для регентної. До приміщення побудовано лоток для повітряної траси, змонтовано трубопровід і обмуровано стінки траси лотка подачі повітря на аеротенк. Здійснено оплату повітродувок, їх доставка та монтаж планується впродовж наступних трьох місяців.
Також завершено монтаж та встановлення каркасу під ТП-2, розпочато підготовку до його підключення до електромережі. Паралельно готуються до експлуатації елементи майбутніх монтажних конструкцій.
Разом з тим очисні споруди ТОВ «ПКПФ-Україна» працюють у звичному режимі, ведеться активна аерація у водоймах біологічної очистки першої групи, в ставках біологічної очистки другої групи реалізовується експеримент із органічною доочисткою води з допомогою хлорели.
Завдяки сприятливим погоднім умовам помітно збільшення популяції хлорели у водоймищах на території очисних, тож невдовзі цей метод очищення матиме застосовуватиметься і для очистки річкової води.
За більш детальною інформацією щодо висвітлення діяльності ТОВ «ПКПФ-Україна», зокрема, про хід реалізації проекту з технічного переоснащення вузла біологічної очистки очисних споруд підприємства і в сфері покращення екологічної ситуації басейну річок Хомора та Случ, звертайтеся за посиланням
https://www.facebook.com/groups/pkpfactory

 

Екологічні технології являють собою спосіб очистки стічних вод за допомогою певного штаму мікроводоростей. Екологічно це виправдано тим, що для своєї життєдіяльності водорості споживають вуглекислий газ і виділяють кисень. За рекомендацією спеціалізованих відомств та фахівців галузі, адміністрацією ТОВ «ПКПФ-Україна» закуплено штам мікроводорості хлорели, який на практиці використовується для біологічного очищення, доочищення та знезараження всіх відомих категорій стічних вод.
Хлорелу придбано у виробника з Вінничини, який ще з радянських часів спеціалізується на вирощуванні та популяризації екологічно чистої продукції, ефективність якої доказана в практичному застосуванні щодо очистки вод промислової, переробної та багатьох інших галузей як на теренах України так і зарубіжжя.
З допомогою пасти водорості хлорели, яку було добавлено в ставки біологічної очистки та радіальні відстійники очисних споруд понінківської картонно-паперової фабрики, планується очистка стічних вод папероробного виробництва та господарчо - побутових стоків селища Понінка.
З настанням сприятливих погодних умов було з'ясовано, що водорості хлорели, навіть в умовах нинішньої невисокої температури - не загинули, а прижилися у радіальному відстійнику і розпочався процес їх розмноження. Тож із настанням відповідного температурного режиму і достатньої кількості біоматеріалу, розпочнеться біоремедіація водойм суспензією хлорели, яка, згідно наукових досліджень, дозволить знизити рівень забруднення водойм та покращити органолептичні властивості води. Використання штаму Chlorella з закладеними в ньому принципово новими можливостями біологічної реабілітації забруднених водойм покращить екологічну обстановку і створить відповідні умови для оздоровлення навколишнього середовища.
Більше інформації за посиланням https://www.facebook.com/groups/pkpfactory

Ви тут: Головна Новини Новини