№ 173 Про програму сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування на території Баранівського району на 2016-2019рр. «Доступне казначейство»

БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ №   173           

Восьма сесія                                                                           VІІ скликання
від   21.10. 2016                                                                        
Про програму сприяння публічності та розвитку
казначейського обслуговування на
території Баранівського району на
2016-2019рр. «Доступне казначейство»
       Відповідно до п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання УДКСУ у Баранівському районі Житомирської області та з метою підтримки державної політики в сфері казначейського обслуговування, забезпечення належного функціонування в районі існуючої казначейської системи та її удосконалення, покращення обслуговування закладів, установ, організацій та підприємств Баранівського району, які є розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити програму сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування на території Баранівського району на 2016-2019рр. «Доступне казначейство» (додається).
2. Управлінню фінансів райдержадміністрації (Василевський О.В.) виходячи із можливостей доходної частини районного бюджету, передбачати кошти на фінансування заходів Програми.
3.Управлінню Державної казначейської служби України у Баранівському районі Житомирської області систематично здійснювати контроль за виконанням програми та щорічно, до 25 лютого, інформувати районну раду про її виконання.
4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності.
 

Голова ради                                                                       С.С.М’ялківський

Результати голосування

Ви тут: Головна Документи Рішення 7-скликання 8 сесія № 173 Про програму сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування на території Баранівського району на 2016-2019рр. «Доступне казначейство»