№ 115 Про безкоштовну передачу архівних документів на зберігання в КП «Трудовий архів Баранівського району»

Баранівська районна рада
РІШЕННЯ № 115
 

Шоста сесія                                                                        VІІ скликання
від 25.05. 2016

Про безкоштовну передачу архівних
документів на зберігання в КП
«Трудовий архів Баранівського району»

   Відповідно до ст.43 п.2 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та враховуючи клопотання ПСП  «Дружба» від 19.02.2016 року № 02-12/90 , районна рада
ВИРІШИЛА:
1.У зв’язку із закінченням ліквідаційних процедур та відсутністю ліквідних активів надати дозвіл комунальному підприємству «Трудовий архів Баранівського району» на прийняття архівних документів без проведення повної оплати за зберігання у ПСП « Дружба» ( ліквідатор Куліченко Максим Валерійович).
2. Доручити начальнику КП «Трудовий архів Баранівського району» Пилип’юк О.І. прийняти на зберігання архівні документи від вищевказаного підприємства відповідно до чинного законодавства та в місячний термін надати інформацію в районну раду.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності.
 Результати голосування.
 

     Голова ради                                                                         С.С.М’ялківський 

Ви тут: Головна Документи Рішення 7-скликання 6 сесія № 115 Про безкоштовну передачу архівних документів на зберігання в КП «Трудовий архів Баранівського району»