№ 110 Про роботу по організації завершення 2015-2016 навчального року, проведення заходів закладами освіти району по підготовці до нового навчального року

БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ №  110
 

Шоста сесія                                                                           VІІ скликання
від   25.05.2016                                                                                                 

Про роботу по організації
завершення 2015-2016 навчального
року, проведення заходів закладами
освіти району по підготовці до
нового навчального року

      Керуючись ст.43   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення належних умов для організованого закінчення 2015-2016 навчального року, забезпечення якісної підготовки навчальних закладів району до нового 2016-2017 навчального року, відповідно до Програми економічного і соціального розвитку Баранівського району на 2016 рік (галузь «Освіта»), заслухавши інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Ворощука С.А, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту населення, районна рада:    
ВИРІШИЛА:
1. Інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Ворощука С.А. взяти до відома.
2. Відділу освіти райдержадміністрації (Ворощук С.А.) для якісної підготовки і належного початку 2016-2017 навчального року рекомендувати:
- забезпечити умови для реалізації права громадян району на здобуття повної загальної середньої освіти;
- забезпечити проведення поточних ремонтів у всіх закладах освіти;
- забезпечити загальноосвітні навчальні заклади паливом у повному об’ємі.
3. Рекомендувати міському, селищним, сільським головам надавати допомогу закладам освіти для якісної підготовки і початку 2016 – 2017 навчального року.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту населення.

  Результати голосування.

   Голова ради                                                                          С.С. М’ялківський

Ви тут: Головна Документи Рішення 7-скликання 6 сесія № 110 Про роботу по організації завершення 2015-2016 навчального року, проведення заходів закладами освіти району по підготовці до нового навчального року