№ 75 Про внесення змін до рішення районної ради від 07.12.2015 року № 11 «Про регламент роботи районної ради»

БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ № 75

П’ята сесія                                                                         VІІ скликання  
від   11.03.2016                                                                          

Про внесення змін
до рішення районної ради
від 07.12.2015 року № 11
«Про регламент роботи районної ради»

     Керуючись ст.43,55,59,59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань», Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про вибори депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних голів» та деяких інших законів України щодо техніко-юридичного вдосконалення виборчого процесу», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту та депутатської етики,  районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни в Регламент роботи районної ради:
- статтю 19 викласти в такій редакції «Лічильна комісія утворюється рішенням ради в кількості трьох депутатів від різних політичних партій (при потребі в складі 5 депутатів, якщо цю пропозицію підтримали на сесії) для організації і проведення таємного голосування, для підрахунку голосів по кожному з проектів рішень «за», «проти», «утримався», «не голосував». Голосування проводиться відкритим поіменним голосуванням по питаннях порядку денного сесії за встановленою формою /додається/. Результати голосування передаються головуючому.
- статтю 27 викласти в такій редакції «Рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків передбачених пунктами 4 і 16 статті 26, пунктами 1, 29, 31, статті 43 та статті 55, 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з яких рішення приймаються таємним голосуванням. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії. Рішення районної ради приймаються більшістю голосів від загальної кількості депутатських мандатів ради.
При розгляді питань де мають місце конфлікт інтересів депутатів, голови та заступника голови районної ради, вони беруть участь у розгляді, підготовці та прийнятті рішень за умови самостійного публічного оголошення про це під час засідання ради, на якому розглядається відповідне питання. Здійснення контролю за дотриманням вимог цієї частини, надання зазначеним у ній особам консультацій та роз’яснень щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунком, покладається на постійну комісію з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту та депутатської етики;
- в статті 32 абзац другий викласти в такій редакції «У своїй діяльності голова ради є підзвітним раді і може бути звільнений з посади радою шляхом таємного голосування».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту та депутатської етики.

 

Голова  ради                                                                           С.С.М’ялківський

Ви тут: Головна Документи Рішення 7-скликання 5 сесія № 75 Про внесення змін до рішення районної ради від 07.12.2015 року № 11 «Про регламент роботи районної ради»