№ 61 Про списання житлового приміщення із балансу Дубрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
 Р І Ш Е Н Н Я № 61

Четверта   сесія                                                                         VІІ скликання
від 27.01. 2016

Про списання житлового приміщення
із балансу Дубрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

          Відповідно до ст. 43,60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання відділу освіти Баранівської районної державної адміністрації від 18.01.2016 року №33, висновок спеціаліста, щодо непридатності та недоцільності подальшого використання майна та рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності,   районна рада
   ВИРІШИЛА:
1. Враховуючи, що житлове приміщення знаходиться в аварійному стані, надати дозвіл на списання з балансу відділу освіти Баранівської районної державної адміністрації:
                               Дубрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів :
- приміщення житлового будинку, введеного в експлуатацію в 1930 році, інвентарний номер 10320033, первісна балансова вартість 23175,00 грн., знос нарахований 100 відсотків, залишкової вартості немає.
2.Начальнику відділу освіти Баранівської РДА Ворощуку С.А. списання основного засобу   оформити відповідно до чинного законодавства і в місячний термін надати інформацію у відділ з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови ради Кравчук Т.В. та відділ з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району .

 

     Голова ради                                                                           С.С.М’ялківський

 

Ви тут: Головна Документи Рішення 7-скликання 4 сесія № 61 Про списання житлового приміщення із балансу Дубрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів