№ 22 Про внесення змін до рішення районної ради від 07.07.2011 року № 106 «Про затвердження Положення про оренду майна,що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району»

БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ № 22

Третя сесія                                                                     VІІ скликання  
від   23.12.2015                                                                                

Про внесення змін до рішення районної
ради від 07.07.2011 року № 106 «Про
затвердження Положення про оренду майна,що є
спільною власністю територіальних громад сіл,
селищ, міста району»

Керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до «Положення про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району», а саме  абз.1 та абз. 2 п. 2.13 викласти в новій редакції :
Робоча група утворюється згідно з розпорядженням голови районної ради за поданням фракцій та депутатських груп районної ради. Робоча група розпочинає роботу з моменту підписання розпорядження про її склад.
До складу робочої групи з питань оренди майна входять: заступник голови районної ради, який очолює групу, по одному представнику від кожної депутатської фракції та депутатської групи, представник від постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району виконавчого апарату районної ради, який є секретарем групи, далі за текстом.

 

       Голова ради                                                       С.С. М’ялківський

Ви тут: Головна Документи Рішення 7-скликання 3 сесія № 22 Про внесення змін до рішення районної ради від 07.07.2011 року № 106 «Про затвердження Положення про оренду майна,що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району»