№ 6 Про присвоєння рангу та оплату праці заступника голови районної ради

БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА                                                                  

РІШЕННЯ № 6 

Перша сесія                                                                           VІІ скликання
від 11.11.2015                                                                           

Про присвоєння рангу та
оплату праці заступника
голови районної ради

    Керуючись ст.14,15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади , органів прокуратури, судів та інших органів», районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Присвоїти Кравчук Тетяні Василівні, заступнику голови районної ради, 8 ранг посадової особи місцевого самоврядування віднесеної до четвертої категорії посад.
2. Встановити Кравчук Т.В. посадовий оклад, згідно затвердженого штатного розпису районної ради на 2015 рік.
3. Встановити заступнику голови районної ради надбавку за високі досягнення у праці в розмірі до 50 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років. Надбавку нараховувати при наявності бюджетних призначень, розмір встановлювати щомісячно розпорядженням голови ради.
4. Встановити Кравчук Т.В. премію в розмірі до 30 % від посадового окладу, в межах затвердженого фонду оплати праці. Розмір премії встановлювати щомісячно розпорядженням голови ради.
5. Встановити заступнику голови районної ради надбавку за вислугу років в розмірі 20 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.

Голова  ради                                                          С.С.М’ялківський

Ви тут: Головна Документи Рішення 7-скликання 1 сесія № 6 Про присвоєння рангу та оплату праці заступника голови районної ради