№ 709 Про внесення змін до рішення районної ради від 13.10.2015 року №701 «Про дострокове розірвання контракту з директором комунального підприємства « Полісся» Баранівської районної ради»

БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я № 709

Тридцять шоста сесія                                                 VІ скликання
від   22.10. 2015
Про внесення змін   до рішення
районної ради від 13.10.2015 року №701
«Про дострокове розірвання
контракту з директором комунального
підприємства « Полісся» Баранівської
районної ради»

         Відповідно ст. 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та контракту з директором комунального підприємства « Полісся» Баранівської районної ради, що є у спільній власності територіальних громад району від 28.07.2015 року та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності ,   районна рада
 ВИРІШИЛА:
 Внести зміни до рішення районної ради від 13.10.2015 року №701«Про дострокове розірвання контракту з директором комунального підприємства « Полісся» Баранівської районної ради», а саме: пункти 1,2,3 викласти в новій редакції та доповнити пунктом 4:
1. Достроково розірвати контракт   з директором комунального підприємства « Полісся» Баранівської   районної ради з 22.10.2015 року.
2. Доручити заступнику голови   районної ради Цицюрі В.О.   видати розпорядження про звільнення Куца Олександра Олександровича з посади директора КП « Полісся» Баранівської районної ради   відповідно до ст.36 п.8 Кодексу Законів про працю України з 22.10.2015 року.
3. Головному бухгалтеру КП « Полісся» Баранівської районної ради Харахордіній Л.Л. утримати із заробітної плати директора комунального підприємства «Полісся» Баранівської районної ради Куца О.О. нараховану премію, яка була виплачена без погодження заступника голови районної ради, провести повний остаточний розрахунок по заробітній платі та видати Куцу О.О. трудову книжку в день звільнення з внесеним до неї записом про звільнення.  
4. З метою доступу до документації та печатки   КП «Полісся» Баранівської районної ради створити комісію для примусового розкриття сейфу в службовому кабінеті директора   КП « Полісся» Баранівської районної ради,   у складі:
Голова комісії:
-         Михалюк Василь Петрович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради .
Члени комісії :
- Рудзінська К.М. – головний спеціаліст відділу з питань спільної власності територіальних громад сіл,селищ,міста району виконавчого апарату районної ради .
-Харахордіна Л.Л. - головний бухгалтер КП « Полісся».
- Поліщук О.П. – електромонтер КП « Полісся».
- Гавіцький Л.І. - депутат районної ради.
-   Підгурський М.П. - депутат районної ради.
Комісії всі дії вчиняти в присутності працівника Баранівського РВ УМВС в Житомирській області та оформити актом.
 

     Заступник   голови ради                                                                           В.О.Цицюра

Ви тут: Головна Документи Рішення 6-скликання 36 сесія № 709 Про внесення змін до рішення районної ради від 13.10.2015 року №701 «Про дострокове розірвання контракту з директором комунального підприємства « Полісся» Баранівської районної ради»