№ 609 Про Програму створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків в Баранівському районі на 2015-2019 роки.

                                                                                                                                                                                        БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

 РІШЕННЯ № 609

Тридцять третя сесія                                                               VI скликання 

від 03.04.2015 

Про Програму  створення і використання

 матеріальних резервів для запобігання,

ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного

 і природного характеру та їх наслідків

в Баранівському районі  на 2015-2019 роки. 

         Відповідно до п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши подання районної державної адміністрації  , враховуючи рекомендації постійної комісії з питань агропромислового  розвитку, промисловості, бізнесу та соціально - економічного розвитку району, районна рада

ВИРІШИЛА: 

1. Затвердити  Програму  створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків в Баранівському районі  на 2015-2019 роки.  (додається).

 2. Сектору житлово – комунального господарства та надзвичайних ситуацій відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації систематично здійснювати контроль за виконанням програми та щорічно, до 25 січня інформувати районну раду про її  виконання. 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Цицюру В.О., та постійну комісію з питань агропромислового  розвитку, промисловості, бізнесу та соціально - економічного розвитку району.

  

Заступник голови ради                                                                     В.О.Цицюра

Ви тут: Головна Документи Рішення 6-скликання 33 сесія № 609 Про Програму створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків в Баранівському районі на 2015-2019 роки.