№ 607 Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2015 рік

БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ № 607

Тридцять третя сесія                                                               VI скликання 

від 03.04.2015 

Про  Програму економічного і соціального  розвитку

району на 2015 рік 

         Відповідно до п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши подану районною державною адміністрацією Програму економічного і соціального розвитку району на 2015 рік, враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада 

ВИРІШИЛА: 

1. Затвердити  Програму економічного і соціального  розвитку району на 2015 рік (додається програма та основні показники). 

2. Рекомендувати міській, селищним, сільським радам розглянути основні напрями виробничо - господарської та соціально - культурної діяльності підвідомчих територій на сесіях рад та забезпечити організацію їх виконання. 

3. Управлінням та відділам райдержадміністрації, виконкомам міської, сільських і селищних рад, керівникам підприємств, організацій, установ спрямувати організаторську роботу на забезпечення виконання завдань, визначених Програмою економічного і соціального  розвитку району на 2015 рік. 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Цицюру В.О., галузеві постійні комісії. 

 

Заступник голови ради                                                                     В.О.Цицюра

                                        

Ви тут: Головна Документи Рішення 6-скликання 33 сесія № 607 Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2015 рік