№ 588 Про затвердження Статуту редакції газети «Слово Полісся» в новій редакції

БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ  № 588
 

 Тридцять перша сесія                                                           VІ скликання
від  23.01. 2015

Про затвердження Статуту  редакції
газети  « Слово Полісся»  в новій
редакції

          Відповідно  до ст.43, 60 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні,” Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ міста району, затвердженого рішенням  районної  ради від 07.07.2011р. №100 , рекомендацій  постійної комісії з питань бюджету  та комунальної власності, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити   Статут  редакції газети  « Слово Полісся» в новій редакції ( додається).

2.Заступнику головному редактора редакції газети  «Слово Полісся» забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту, про що  повідомити районну раду у місячний термін.

3.Вважати таким що втратило чинність рішення районної ради від 29.03.2013 року № 359 « Про затвердження Статуту редакції газети « Слово Полісся» в новій редакції. 

4.Контроль за виконанням рішення покласти на  відділ з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району Куца О.О.  та постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності.

 

     Заступник  голови ради                                                                         В.О.Цицюра

Ви тут: Головна Документи Рішення 6-скликання 31 сесія № 588 Про затвердження Статуту редакції газети «Слово Полісся» в новій редакції