№ 587 Про збільшення частки Баранівської районної ради у Статутному фонді газети «Слово Полісся»

БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я № 587

Тридцять перша  сесія                                                                         VІ  скликання
від  23. 01. 2015

 Про збільшення частки
Баранівської районної ради
у Статутному фонді  газети
«Слово Полісся»

          Відповідно ст.60 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні,”  враховуючи рішення Баранівської  міської ради   від 23.05.2014 року, №1582 та Протокол №3 зборів первинної журналістської організації НСЖУ від 27.04.2014 року про вихід із співзасновників редакції газети « Слово Полісся» та збільшення  частки  Баранівської районної ради у Статутному  фонді газети «Слово Полісся» на 42,0 тис. грн., рекомендації  постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Збільшити частку  Баранівської  районної ради у Статутному фонді газети « Слово Полісся» на 42,0 тис.грн. і встановити її в сумі  81,0 тис.грн.
2.  Заступнику головного редактора газети « Слово Полісся» Пилипчук О.А. внести відповідні зміни  у реєстраційних документах.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району Куца О.О.  та постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності.

 

          Заступник   голови ради                                               В.О.Цицюра

Ви тут: Головна Документи Рішення 6-скликання 31 сесія № 587 Про збільшення частки Баранівської районної ради у Статутному фонді газети «Слово Полісся»