№ 583 Про надання пільги з орендної плати для управління Пенсійного Фонду України в Баранівському районі

БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я № 583
 

Тридцять перша  сесія                                                                         VІ  скликання
від  23. 01. 2015

Про надання пільги з
орендної плати для
управління Пенсійного
Фонду України в
Баранівському районі

          Відповідно ст.43 60 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні,” з метою ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, враховуючи клопотання управління Пенсійного фонду України в Баранівському районі  від 17.01.2015 року, №247/05, рекомендації  постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Встановити  на   2015 рік  для управління Пенсійного фонду України в Баранівському районі  розмір   плати за  оренду 1 ( одну )  гривню  в рік  згідно переліку ( додається).
2. З 01  січня 2016 року  начальнику управління  Пенсійного фонду України  в Баранівському районі  Войтку О.В.  передбачити в кошторисі витрат кошти на сплату орендної плати за службове  та  гаражне приміщення, які орендуються  в спільної  власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району Куца О.О.  та постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності.
 

 

          Заступник   голови ради                                               В.О.Цицюра

 

Ви тут: Головна Документи Рішення 6-скликання 31 сесія № 583 Про надання пільги з орендної плати для управління Пенсійного Фонду України в Баранівському районі