№527 Про призначення директора комунальної установи «Районний історико- краєзнавчий народний музей» Баранівської районної ради

БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я № 527
                                                                                                  

Двадцять шоста сесія                                                               VІ   скликання
від 25. 07. 2014

Про призначення директора
комунальної установи «Районний історико-
краєзнавчий народний музей»
Баранівської районної ради

          Відповідно до ст.43,60 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок призначення та звільнення керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та враховуючи рекомендації постійних комісій з питань охорони здоров’я , освіти, культури та соціального захисту населення, з питань бюджету та комунальної власності, районна рада.
Вирішила:
         1.Призначити Шевчук Інну Михайлівну на посаду директора комунальної установи « Районний історико –краєзнавчий народний   музей» Баранівської районної ради на умовах контракту терміном на п’ять років (додається)   з 01.08.2014 року.
         2. Доручити заступнику голови районної ради Цицюрі В.О. укласти контракт із директором комунальної установи « Районний історико – краєзнавчий народний музей» Баранівської районної ради Шевчук Інною Михайлівною.

 
        Заступник  голови ради                                                                    В.О.Цицюра

Ви тут: Головна Документи Рішення 6-скликання 26 сесія №527 Про призначення директора комунальної установи «Районний історико- краєзнавчий народний музей» Баранівської районної ради