№521 Про списання основних засобів з балансу загальноосвітнього закладу відділу освіти районної державної адміністрації

БАРАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я № 521
 

Двадцять шоста сесія                                      VІ скликання
від 25. 07. 2014

Про списання основних засобів
з балансу загальноосвітнього
закладу відділу освіти районної
державної адміністрації

                         Відповідно ст. 43,60 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання відділу освіти РДА від 27.06.2014 р., № 559, висновки спеціалістів, щодо непридатності та недоцільності подальшого використання майна, яке фізично зношене, морально застаріле та рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, районна рада
   ВИРІШИЛА:
1.Надати дозвіл на списання основного засобу, знос на який нарахований у розмірі 100%, з балансу загальноосвітнього закладу відділу освіти Баранівської районної державної адміністрації :
                   Радулинської ЗОШ І-ІІ ступенів :
 -Холодильника, 1999 року випуску, інвентарний номер 10420154, балансова вартість 899,00 гривень., залишкової вартості немає.
2.Начальнику відділу освіти РДА Мирончуку М.Д. списання основного засобу оформити відповідно до чинного законодавства і в місячний термін надати інформацію в районну раду.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району Куца О.О. та постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності.
 

Заступник   голови ради                                               В.О.Цицюра

 

Ви тут: Головна Документи Рішення 6-скликання 26 сесія №521 Про списання основних засобів з балансу загальноосвітнього закладу відділу освіти районної державної адміністрації