№ 346 Про безкоштовну передачу книг із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району у комунальну власність територіальних громад району.

БАРАНІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА
Р І Ш Е Н Н Я №346

Вісімнадцята   сесія                                                                       VІ   скликання                                                                                              
 від   29.03. 2013

 Про безкоштовну передачу
 книг   із спільної власності
 територіальних громад сіл,
 селищ, міста району
 у комунальну власність
 територіальних громад  району

                      У відповідності  до ст.43  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання відділу культури і туризму Баранівської райдержадміністрації  від 11.02.2013 року №17, згоду міської, селищних та сільських рад, рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1.Передати безкоштовно книги  зі спільної власності територіальних громад  сіл, селищ, міста  району, з балансу районної бібліотеки для дорослих та дітей у комунальну власність територіальних громад району згідно додатку №1.

 2.Доручити начальнику відділу культури і туризму Баранівської райдержадміністрації  Панчуку В.З.  провести передачу книг згідно чинного законодавства.

 3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради  Цицюру В.О. і постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності.

  

     Голова ради                                                                          І.М.Строєв

Ви тут: Головна Документи Рішення 6-скликання 18 сесія № 346 Про безкоштовну передачу книг із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району у комунальну власність територіальних громад району.