№ 344 Про безоплатну передачу скла віконного із спільної власності територіальних громад сіл, селищ,міста району у комунальну власність територіальної громади Хижівської сільської ради.

Баранівська районна рада
РІШЕННЯ №344

Вісімнадцята   сесія                                                                  VІ скликання
від 29. 03. 2013

Про  безоплатну передачу
скла віконного  із спільної  власності
територіальних громад сіл,селищ,міста  
району у комунальну власність територіальної
громади  Хижівської  сільської ради

                               Відповідно до ст.43,60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення  про порядок відчуження майна, що перебуває в спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, враховуючи  клопотання відділу освіти Баранівської районної державної адміністрації   від 27.12.2012 року  №1085, рішення  Хижівської  сільської  ради від  28.12.2012  року №127  та  рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності,   районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Передати  безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл,селищ, міста району з балансу  відділу освіти Баранівської районної державної адміністрації (Кашперівської ЗОШ І-ІІІ ступенів) у комунальну власність територіальної громади Хижівської  сільської ради на баланс Хижівської сільської  ради   скло віконне в кількості  72,2  м.кв.

 2. Приймання – передачу скла віконного оформити  згідно чинного законодавства.

  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Цицюру В.О. та постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності.

  

          Голова ради                                                                     І.М.Строєв

 

Ви тут: Головна Документи Рішення 6-скликання 18 сесія № 344 Про безоплатну передачу скла віконного із спільної власності територіальних громад сіл, селищ,міста району у комунальну власність територіальної громади Хижівської сільської ради.