№ 340 Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2013 рік.

Баранівська районна рада
Рішення № 340

Вісімнадцята  сесія                                                                                VI скликання
від 29.03.2013

Про  Програму економічного
і соціального  розвитку
району на 2013 рік.

         Відповідно до п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши подану районною державною адміністрацією Програму економічного і соціального розвитку району на 2013 рік, враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  Програму економічного і соціального  розвитку району на 2013 рік (додається).

2. Рекомендувати міській, селищним, сільським радам розглянути основні напрями виробничо - господарської та соціально -культурної діяльності підвідомчих територій на сесіях рад та забезпечити організацію їх виконання.

3. Управлінням та відділам райдержадміністрації, виконкомам міської, сільських і селищних рад, керівникам підприємств, організацій, установ спрямувати організаторську роботу на забезпечення виконання завдань, визначених Програмою економічного і соціального  розвитку району на 2013 рік.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Цицюру В.О. , галузеві постійні комісії.

 

Голова   ради                                                                                                   І.М.Строєв

Ви тут: Головна Документи Рішення 6-скликання 18 сесія № 340 Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2013 рік.